Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

wypadałoby wypadałoby, tylko jak się pojawiam po 16 czasami to nikogo nie ma i jak mówiłem motywacji nie ma!

Każdy w wątku pisze, a tylko Stu w parku idzie spotykać.

ps. Póki co uziemiony jestem na szybką jazdę bo a)suport- to dziś go wymienię B)  b)przednie koło do kupna- hmm brak czasu na szukanie odpowiedniego c)jak wpadnę to tylko koło 12min na pętli zrobię więc totalna lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker sam ciagle powtarzasz jakie znaczenie ma rower, chociażby sama waga! Dlatego ja tez mowię, ze na szosie jest łatwiej ;)

Przypomnijcie se jak ciagneliscie ze mnie wała jak mówiłem, ze jeżdzę na 18kg MTB i robie czas 10:30 i inne niemożliwe średnie...nikt nie wierzył, ze tak sie da, ze w ogóle ktoś po parku wtedy jeździ bo mnie nikt nie widział na pętli. Teraz każdy twierdzi ze to słaby czas jak na mnie bo mam super hiper ultra Supra lekki rowerek lepszy od szosy i w dodatku duzo jeżdzę...ale Stelvio np nie przejechałem...i nie wiem co to podjazd nawet 5% jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma znaczenie, ale co z tego, że dostaniesz sprzęt wypasiony jak go wykorzystać nie umiesz. Pełno takich leszczy jest w parku co tylko pogwiazdorzyć przyjeżdżają i nic poza tym!

Między twoim, a moim to aż 4,3kilo różnicy jest, niby dużo. Za to Ty w górach z tymi 9 kiloma masz odchudzony rower i każdy głaz- o matko zaraz się połamie masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker ale 15 tysi w sezonie, który jeszcze trwa do czegoś zobowiązuje! Popaki z forum twierdza ze jak ma sie tyle w nogach to normalnie sie jest prawie mistrzem swiata i trzeba sie mierzyć z takimi, którzy tez podobne ilości kaemow wykręcili...idąc ta droga jeździsz tak szybko jak ja, a nawet szybciej bo masz więcej na liczniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu jakim mistrzem, te 15kkm to jest NIC w porównaniu z tymi co kumple robią, więc nie pitolcie, że to dużo jest, bo to jest nic! Serio nie można porównywać twoich kaemów z samego parku do tych, które Ja robię po asfalcie, lasach i górach- to nie jest to samo! Ja nigdy prawie tą samą drogą nie wracam, zawsze inaczej i to nas różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu jakim mistrzem, te 15kkm to jest NIC w porównaniu z tymi co kumple robią, więc nie pitolcie, że to dużo jest, bo to jest nic! Serio nie można porównywać twoich kaemów z samego parku do tych, które Ja robię po asfalcie, lasach i górach- to nie jest to samo! Ja nigdy prawie tą samą drogą nie wracam, zawsze inaczej i to nas różni

 

No, ja w tym roku nie zrobiłem jeszcze 1000 km :-) zerknij na moją Strave. Prawda jest taka, że jesteś słaby, a chciałbyś być mocny :-) Proponuje Ci zacząć ostrzej jeździć i nabrać pokory, zamiast wymyślać kolejne durne wymówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ! lasq, mobile, biker, hookie, marcinusz, permenides  - tworzycie straszny off - top o wszystkim i o niczym, a z tego co widze to żaden z was żadnych szczególnych osiągnięć nie posiada (...)

 

Na pętli to ja w tym roku byłem dłużej niż ty i rekordy tak jakby też bardziej wyśrubowane, mimo to prawa głosu ci nie odbieram. :P

 

 

Btw. dawno nie słyszałem hasła: przyjedz na IC...czyżby juz nikomu nie zależało na tym ?

 
A dlaczego by miało zależeć? Dostałeś zaproszenie parę razy, zawsze się wykręcałeś, nie chciałeś. No przecież jeździj tam gdzie lubisz. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym segmencie, oprócz może dwóch, jestem w klasyfikacjach wyżej od ciebie. Zgodnie z twoim wąskim tokiem rozumowania mam więc większe prawo pisać w tym wątku. ;) Z resztą pisałeś o osiągnięciach, a nie rekordach. Na KOMy nie mam raczej szans, na dobre miejsce, jak najbardziej. Nigdy się nie uważałam za lepszego od innych, a już na pewno nie najlepszego, ale jak wyskakujesz ze śmiesznym tekstem pokroju tego wyżej, to nie sposób nie zareagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...