Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa, chodziło Ci o 114km w sumie, bo myslalem, ze 11,40 :) ja pytam jaki masz najlepszy czas przejazdu jednego okrążenia? Ewentualnie jaka srednia wykrecasz robiąc te 56km?

 

teraz bylo slabo... srednia ok 24... ale i tak sie ciesze ze w lutym mozna jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to polecam trasę na Rogoźnik ;). Jak najbardziej okey kilometrów idzie nabić xd. Droga od Piekar trochę dziurawa ale ujedzie się xd

 

znam znam, jak w parku jakies maratony i drogi pozamykane to to tam siekieruje a potem na swierklaniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było pojechać w drugą stronę, to byś pojeździł z tymi dwoma na kolarzówkach :)

w dodatku bezpieczniej, bo tam gdzie lód to pod górę.

Czy mi się zdaje czy mnie gdzieś widziałeś ?:P. No fakt jechało dwóch na kolarzówkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokonałem zakupu nowego rumaka http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-szosowe/rower-merida-race-lite-904-2013. Jak pogoda dopisze to w weekend już na tym będę śmigac z Wami.

 

To Ty teraz chopie trenuj ile mosz sił w nogach i plucach bo jak przegrasz ze mna na podjezdzie to normalnie gańba bedzie! ;)

 

Ile to waży, tak z ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...