Skocz do zawartości

[Tychy] Kolarstwo Szosowe w Tychach


00dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także tam byłem wyregulowali przerzutki i hamulce do tego podmienili koło i zbili łańcuch. Ogólnie nie zrobili na mnie zbyt dobrego wrażenia chyba mają małe pojęcie o rowerach szosowych sami na nich nie jeżdżą. Jeśli chodzi o szosy to raczej polecałbym atelier bike na ulicy piłsudskiego fajna ekipa sama jeździ zawsze coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eśli chodzi o szosy to raczej polecałbym atelier bike na ulicy piłsudskiego fajna ekipa sama jeździ zawsze coś doradzi.

 

Mieszkam tuz obok nich :w00t: ,w zeszłym roku jak się napaliłem na szosę to właśnie w Atelierbiku je oglądałem i sporo mi wyjaśnili,co niestety jeżeli chodzi o szosy  nie miało miejsca w AlpeBiku.

 

Alpebike otwarli nowy sklep a zamknęli ten na oś E obok małego Tesco.Sprzedawca ze Stoczniowców zapewniał że w nowym sklepie na oś T będzie nowy asortyment,marki itd,cytuję "bez sensu jest mieć to samo w dwóch sklepach",dodał tez że w tym sklepie na Stoczniowców będzie tylko sprzedaż i serwis narciarski.

Tak na marginesie-miał ktoś do czynienia z serwisem AlpeBiku,tym w butiku obok starego sklepu? Podzielcie się spostrzeżeniami i podpowiedzcie gdzie w Tychach jest najlepszy i tani serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...