Skocz do zawartości

[Tychy] Kolarstwo Szosowe w Tychach


00dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując :icon_cool:  niedziela 29/09 ,start spod Piramidy w Tychach-Paprocanach o godz. 9:00 ? 

O ile pogoda dopisze to skocze z wami do Brzeszcz,do Soły.Nie polecam głównej drogi przez Kęty,wąsko i wariaci za kierownicami :o



 

fajnie by było jakby ktoś na crossie albo trekingu

 

Ja śmigam na trekkingu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki :icon_cool: ale postanowiłem jechać całkiem w drugą stronę ponieważ tamte strony mam już zjeżdżone :yes: i wybrałem się w sentymentalną podróż,byłem w Mikołowie i za miastem-jechałem w stronę Bujakowa.Odwiedzałem stare miejscówki z młodości.Jak wrócicie to napiszcie kilka słów o wypadzie,pozdro

 


 

j3uw.th.jpg

 

mau8.th.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początek chciałbym podziękować Bemolowi, Szymcowi a także Wojtkowi za wspólne jazdę.

 

Wycieczka się udała zrobiłem 140,46 km podjechaliśmy na Górę Żar tam posiłek po morderczym podjeździe. Bemolowi pękła szprycha i zaczeło się troszkę problemów ale dzięki sprawnej akcji serwisowej powoli zjechaliśmy z góry. A potem już tylko do domku. Wypad udany jak będzie pogoda planujemy kolejną wspólną jazdę. Zdjęcia robili chłopaki mam nadzieję że wrzucą je do tematu. 

 

PozdRower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...