xenon313 Napisano 7 Lipca 2013 Napisano 7 Lipca 2013 Witam! Szukam crossowego roweru do 1600zł. Zależy mi na tym aby lekko się go pedałowało, oraz na tym żeby można było nim sprawnie jechać z prędkością 20-30km/h. Czasami będę jeździł nim po utwardzonych leśnych ścieżkach ale tylko raz, na jakiś czas. W oko wpadły mi dwa rowery: - http://allegro.pl/nowy-rower-merida-crossway-10-v-rzeszow-gratis-i3359921092.html - http://allegro.pl/merida-crossway-20-v-2012-merluk-i3366979514.html Chciałbym się dowiedzieć czym one się dokładnie różnią, który wybrać? Bardzo podoba mi się 20-V.
makog Napisano 7 Lipca 2013 Napisano 7 Lipca 2013 Kolego wiesz ile tu jest temtaow na temat rowerow crossowych w tej cenie, przeczytales przed zalozeniem swojego choc jeden ?? chyba nie bo bys nie wstawial nawet tych linkow !! zapraszam do lektury na forum !!
Rades Napisano 8 Lipca 2013 Napisano 8 Lipca 2013 Z tych 2, które wymieniłeś zdecydowanie 20V wyższy w hierarchii model tyle ze zeszłego roku i nawet tańszy niż tegoroczna 10V. Tu masz juz kasete Acera 8rzędową zamiast wolnobiegu, lepszy amor. Jednak w tym przedziale cenowym można znaleźć coś lepszego nawet u Meridy albo chociażby taniej w sklepach stacjonarnych.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.