Skocz do zawartości

[Warszawa] Zatrzymanie przez Policję Merida Crossway 5-V


Lorien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Informuję, że w ramach rutynowej kontroli policji dowiedziałem się, że posiadam kradziony rower.

 

Rower mój posiada numery seryjne

ABR506

BI-1582BR
 

Jest jeszcze trzeci numer zaczynający się od AD11....

niestety reszta trzeciego numeru jest ukryta pod plastikiem odzielającym linkę tylniej przerzutki od ramy i Policja nie brała tego numeru pod uwagę.

 

W każdym razie rower o numerze seryjnym ABR506 BI-1582BR zdaniem Policji jest kradziony.

 

Nie mogłem w to uwierzyć rower był kupiony w renomowanym salonie i był idealnie nowy bez żadnych najmniejszych śladów użytkowania.

 

Z uwagi na to, że posiadałem dokument zakupu z tym numerem, Policja wypuściła mnie z tym rowerem, ale musiałem podpisać oświadczenie, że nie mogę zbyć roweru przez okres co najmniej pół roku.

 

Mam pytanie czy to możliwe, że Merida wypuściła rowery o tym samym numerze seryjnym?

 

Czy zna się ktoś na numerach ram Meridy może ten trzeci częściowo zakryty numer zaczynający się od liter AD... jest właściwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pracuje w sklepie Meridy i mieliśmy identyczny przypadek.
Okazuje się że w kartę gwarancyjną trzeba wpisać wszystkie numery jakie są u spodu ramy, jeśli spiszemy 1 numer to duża szansa że inna merida ma taki sam.
Więc bez obaw twój rower nie jest skradziony. Niech policja skontaktuje się z Meridą to wyjaśnią sprawę.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...