Skocz do zawartości

[Kraków] Cresta Pro Series - czerwony - shimano nexave


cresta

Rekomendowane odpowiedzi

czołem,

 

wczoraj około godziny 22.08 na rogu ulicy Kobierzyńskiej i Torfowej spod sklepu Fresz (obok stacji Neste) skradziono na moich oczach mój rower. stałem od niego 1.5 metra obrócony tyłem kiedy zaatakował złodziej wskakując na rower i oddalając się ulicą kobierzyńską w stronę miasta. rzuciłem się w pościg, złodziej skręcił w ulicę raciborską a następnie prawdopodobnie za pasażem Ruczaj w bobrzyńskiego (osiedle).

 

załączam zdjęcia.

 

rower na osprzęcie shimano nexave, czerwony z czarnymi błotnikami i czarną saszetką firmy Merida w ramie. 

oprócz tego rower miał zapięcie, które w nietypowy sposób było doń przypięte (duża pętla wokół sztycy kierownicy do mocowania szaszetki w ramie - tak żeby tylko kawałek przejechać bo obijało sie o nogi),  lampkę tylną

 

sam przeszukuje internet, ale wiem, że są miejsca gdzie pchają złodzieje takie rowery. facet był chyba albo podstawiony albo amator bo ukradł rower spod sklepu gdzie jest monitoring i to w całkiem dobrej jakości. będzie nagranie tego czynu niemniej jednak, wiadomo, że to jeszcze nic a nie nie oznacza. powiem tyle - szwajcarska firma cresta nie ma z tego co wiem swoich punktów sprzedaży w Polsce, więc sprzedać ten rower w kraju w całości w takiej formie w jakiej go ukradł może być ciężko i tutaj liczę że złoczyńca się potknie.

 

z góry dzięki za pomoc.

post-166080-0-20122400-1371455746_thumb.jpg

Edytowane przez cresta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

monitoruj allegro!

rower mógł pójść na części więc szukaj w całych rowerach i amortyzatorach. poza tym ten cap może być spoza Krakowa, więc nie filtruj wyszukiwarki do miasta tylko do województwa.

patrząc na trasę jego przejazdu, którą opisałeś, gość musiał znać teren i spiep...ał w kierunku domu albo dziupli. niestety w okolicy Kobierzyna jest parę takich "pseudo zakładów blacharskich" i mogli go już pociąć na żyletki :-(

 

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...