Skocz do zawartości

[przejażdżka]- dzisiaj o 12.00 poznań na spontana


Irina3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w najbliższe dni ( raczej weekend) planuje trasę do Wolsztyna to juz by był przejazd raczej na cały dzień

Jak by wam pasowało i chętni jestescie sie wybrac  w tamte okolice to miło by było, lepiej  z kims niz samemu ;]

Więcej się uzgodni potem

 Jechałem kiedyś do wolsztyna z Biedruska wyszło mi 215km i zleciał cały dzień, jechaliśmy z kumplem tylko szosą. Niestety nie mogę jechać, ale życzę powodzenia i zawsze wiatru w plecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czwartek, to może by już pomyśleć o godzinie i dniu ? 

 

Więcej osób może zobaczy, nie każdy odwiedza forum codziennie :)

 

Wydaje mi się że najlepszym wyjściem będzie niedziela, około 10,11 tam gdzie ostatnio czyli stacja LUKOIL koło SELGROSU.

Można jechać, później wcześniej, tylko żeby większości pasowało.

 

 

Niedziela mi pasuje, ale od godz. 7 do max 13 więc jak będziecie jakos tak startować to się podłącze

 

Chyba będzie się ciężko wstrzelić :/

 

PS. Kto jedzie ? :)

PS 2. Trasa w kierunku puszczy zielonki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się nic nie wydarzy, to ruszamy tak jak ostatnio, proponuję 8:00 rano Lukoil - Malta- Swarzędz-Kicin-Biedrusko-Strzeszynek i powrót.

 

Dam jeszcze wieczorem znać.



jeżeli się nic nie wydarzy, to ruszamy tak jak ostatnio, proponuję 8:00 rano Lukoil - Malta- Swarzędz-Kicin-Biedrusko-Strzeszynek i powrót.

 

Dam jeszcze wieczorem znać.

 

oczywiście niedziela ")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ruszycie o 8 rano spod Stacji Lukoil to możemy się spotkać o 8.20 na Stacji Orlen przy ul. Bałtyckiej i dalej śmignąć razem :)

Może tak być ? :)

 

Osobiście wolałbym spotkać się w jednym miejscu i od początku jechać razem. Nie mamy tak daleko przecież :)

 

Niniejszym potwierdzam również swoją obecność jutro, żebyście wiedzieli ilu osób się spodziewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...