Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie byłem go oglądać, a rometa kupiłem bo chciałem mieć hamulce tarczowe, a w tej cenie nie ma dla rometa konkurencji jak na razie bo za northeca trzeba dać 2 tyś, a za orkana 4 dałem 1595

Ja oglądałem Northteca VB. Gdzie nabyłeś orkana alle czy stacjonarnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie ponad budżet:

http://allegro.pl/rower-romet-orkan-4-0-m-28-2014-hamulce-hydraul-i4567020626.html

Wg mnie w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

Ewentualnie:

http://allegro.pl/rower-28-northtec-caledon-vb-wyprzedaz-i4598482751.html

Pozostaje parę groszy na dodatkowy osprzęt o ile będziesz taki potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fusserg,

i jak ten northtec, jakie wrazenia?

mozesz cos wiecej powiedziec?

 

Bardzo zwinnie, lekko i przyjemnie :yes:

Co do Rometa zgoda, ale co fajnego widzisz w Northtecu? Bo ja tylko regulowany mostek. Reszta porównywalna albo gorsza niż w Kandsie, a rower droższy.

Dla mnie Northtec wizualnie prezentuje się lepiej. Lepsze malowanie. Poza tym Kands osobiscie mi jest za duży. Nie lubię dużych rowerów :)

 

Tak tylko się zastanawiam czy wystarczy mi ten Northtec na codzienne dojazdy do pracy po 12 km i weekendowe wypady po 20-30 km :icon_confused: ?

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie może ładniejsze, ale po pierwszym sezonie uzytkowania raczej nie zwraca się na to uwagi. Polecam rometa orkana 4 http://allegro.pl/rower-romet-orkan-4-0-m-28-2014-hamulce-hydraul-i4567020626.html

 

Mój dzisiaj przeszedł chrzest bojowy wycieczkę 126 km, las błoto piach kamienie asfalty hałdy i generalnie wymiata, a po przejechaniu 100 kilometrów będziesz miał malowanie głęboko w D**** , a poza

tym rama będzie zachlapana i obłocona i malowania i tak nie widać.

 

post-149463-0-32514800-1410639452_thumb.jpg

Edytowane przez dominv8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo78, ale to jest rower damski. poza tym to ja nie wiem czy ty chcesz kupić rower czy piszesz tu żeby pisać, najlepsze propozycje miałeś podane  już na tacy także wydaje mi się że za dużo filozofujesz , kup już ten rower i idź pojeździć.

A jak chcesz budżet ograniczyć, to kup Kandsa Lazaro lub Sparatacusa lub coś z marki Cross, przerzutki na poziomie Alivio i Acera i bedziesz mega zadowolony z jazdy.

 a w tym krossie do tyłu dali deorke chyba na podpuche, ale z przodu jest nie wiadomo co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

caly czas jezdze na rowerze 

filozofuje, bo o miesiac musialem przesunac kupno nowego roweru

dawno bym kupil maestro/spartacusa, ale nie ma ram 17 calowych,

dlatego ja juz wybralem rower - Northteca, ale ze mam czas to szukam sobie na spokojnie

jak cos fajnego trafie do kupie zamiast Caledona

bardzo ogranicza mnie ta mala rama 17-calowa

budzet mam do 1400 zł, max 1500 zł za jakas fajna okazje

 

 

 

Edytowane przez Przemo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo ile masz wzrostu ?

ja właśnie wróciłem moim orkanem z wycieczki , generalnie zrobiłem przez weekend 220 km a rower mam od 4 dni, także jest super i polecam każdemu żeby dopłacić do budżetu te 50 czy 100 zł to naprawdę warto. 

 

Przemo co do rozmiaru, ja mam 175cm wzrostu, rama rozmiar 19 cali, jak na rower crossowy jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytałem wasze propozycje i nie jestem do końca pewny co kupić. Początkowo myślałem o rowerze szosowym, ale jednak zmieniłem zdanie na crossowy, czasami jakiś kamyk lub gorszy grunt. 

Rower potrzeby mi jest do jazdy do pracy w mieście około 3/4 km oraz weekendowe wypady po około 30 km.

Proszę o pomoc :)

Waga 95, wzrost 192 

Czy Romet Orkan 4.0 z ramą 21 ? będzie ok ? czy dla mnie jednak coś innego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo co do rozmiaru, ja mam 175cm wzrostu, rama rozmiar 19 cali, jak na rower crossowy jest idealna.

Ja w Northtecu przy 19 calach zaczepiałem nabiałem o ramę ( mam 176 cm wzrostu). Ile w twoim Orkanie ma rura podsiodłowa ?

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...