Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie jakie zmiany nastąpiły w kands maestro na rok 2016 http://rowerykands.pl/rowery/124-wyprzedaz-kands-maestro-men-28-2015r.html bo ja osobiście nie widzę żadnych

 

Byłbym raczej skłonny przyjąć że to sprzedawca "przemianował" tylko rocznik z uwagi na upływ czasu, a rowerek ma specyfikację zeszłoroczną :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciał bym Was prosić o pomoc.

Szukam roweru w dość niskiej cenie (niestety), nie znam się na tyle by podjąć ostateczną decyzję. Jednym z najważniejszych kryteriów był rozmiar koła chciałem 29, przy przeglądaniu wszystkich ogłoszeń ostatecznie stanęło na 2 modelach:

- LAZARO INTEGRAL V3 2015

- Kross Big Black 9.2

Kross jest na kołach 29 z tym że ma słabszy osprzęt od Lazaro z tego co się orientuję, natomiast Lazaro jest na 28 i nie wiem czy różnica na kołach będzie odczuwalna.

Co sądzicie o tych dwóch rowerach co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje roweru na podmiejskie-wiejskie drogi i na miasto od czasu do czasu robię wypad w teren ale nie wyczynowo a nawet pół zawodowo więc nie potrzebuję super wypasionego sprzętu, chciałem się tylko zapytać o Wasze zdanie który z tych dwóch rowerów będzie lepszy. Lazaro jest na osprzęcie Alivio i się zastanawiam czy opłaci się dołożyć 100 zł za ten sprzęt Cross który ma tylko tylną przerzutkę Alivio ale jest tańszy o 100 i ma koła 29.

 

Teraz nasuwa mi się pytanie czy drogo wyjdzie zmiana w Lazaro kół na 29?

 

Dzięki za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Kandsa już bo ten pierwszy to ma jakiś no name widelec którego w ogóle nie znam. Mam tego Kandsa i polecam, przez 2500km zero awarii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciał bym Was prosić o pomoc.

Szukam roweru w dość niskiej cenie (niestety), nie znam się na tyle by podjąć ostateczną decyzję. Jednym z najważniejszych kryteriów był rozmiar koła chciałem 29, przy przeglądaniu wszystkich ogłoszeń ostatecznie stanęło na 2 modelach:

- LAZARO INTEGRAL V3 2015

- Kross Big Black 9.2

Kross jest na kołach 29 z tym że ma słabszy osprzęt od Lazaro z tego co się orientuję, natomiast Lazaro jest na 28 i nie wiem czy różnica na kołach będzie odczuwalna.

Co sądzicie o tych dwóch rowerach co wybrać?

 

Ja posiadam Lazaro Full Alivio 2015 i ogólnie nie narzekam.Fakt zmieniłem oponki na Schwalbe Smart Sam 28x1.6 i fajniej się jeździ w lekkim terenie niż na fabrycznych CST.Z kolei w górskim terenie brakuje trochę miękkiego przełożenia (kaseta lub korba) ale ja też korzystam z tego sporadycznie to jest do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy w tej cenie kupie coś lepszego ?Kands Avangarde 2016 Warszawa (6019384755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ten jest trochę droższy, ale ma lepszy wideł i tylną przerzutkę. http://www.dobrerowery.pl/kross-evado-5-0-2015?from=listing

albo coś w podobnej cenie i klasie jak Kands: http://www.dobrerowery.pl/unibike-crossfire-disc-2015?from=listing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wstrzymam się z zakupem, ale tak na szybko to różnice między onill camber vs kands maestro oba z 2015r

 

widelec: Nex vs Nvx

korby: alivio FCM 311 vs shimano FCM 371

manetki: acera 3x8 vs alivio 3x9

kaseta: 8rz vs 9rz

 

teoretycznie wszystkie różnice na korzyść maestro ale czy są to zauważalne różnice za które warto dopłacać200zł? Dodam że onilla mogę kupić w sklepie producenta, więc serwis+gwarancja na plus. Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań mający pojęcie o w/w sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym kupić rower do długich tras, głównie po asfalcie, czasem tylko po jakimś lesie.

Ważę 74 kg i mam wzrost 172cm. Co myślicie o tym rowerze: http://www.expertbike.pl/unibike-viper-gts-2015-p-348.html . Lepiej poczekać na nowego Lazaro Integral V3 czy może macie jakieś lepsze propozycje?

Proszę o pomoc.

Edytowane przez bussik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! W sprawie rowerow jestem zielona. Postanowiłam kupic w koncu jakis(przymierzam sie juz 2 lata), ciagle inne wydatki stawaly sie piorytetowe.

Na poczatku myslalam kupic "cos" za ok 700zl...ale czytam i czytam forum i twierdzę ze lepiej dołożyć i kupic choć t troche lepszy.

Mysle ze moge Przeznaczyć 1500 zl,chyba ze znalazlo by sie cos za 2000 zl naprawde wartego kupna ;)

 

Jeździć bede codziennie do pracy ok 4 km (nie duzo,wiem), oraz w weekendy na wycieczki asfaltowe,lub po latwych odcinkach lesnych,poza miastem. Mam 168cm i 58kg. Raczej wole rowery z meska rama, na pewno nie typowa "damka".

 

Zaciekawily mnie KROSS HEHAGON X8 oraz X9... Co sadzicie? Czy moze znajde cos Lepszego w tej cenie?

 

Ps: ruszyly raty 0% na allegro wiec Skorzystam z okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie gubic coraz Bardziej. Juz myslalam ze znalazlam "to cos" ;)

Zaczynam sie gubic coraz Bardziej. Juz myslalam ze znalazlam "to cos" ;)

 

A kands maestro? Widze ze jest polecany na forum dosyc czesto. Tylko jak patrze na allegro ramy występują w rozmiarach 19 i 21..

Znalazłam jeszcze kands maesteo w ramie 17'. 50 km od mojego miejsca zwkieszkania,wiec mogłabym podskoczyc i zobaczyc,ktora rama lepsza. Tylko czy warto? Podaję link do aukcji :)

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6014994543

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce kupić rower crossowy Romet Orkan 3.0, niestety nie mam możliwości go przymierzyć. Mam 190 cm i ok. 90 cm nogę, czy na forum jest ktoś zbliżony warunkami i użytkuje Orkana w 21-calowej ramie? Niestety większych nie ma, zastanawiam się czy ta będzie wystarczająca. Dziękuję za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...