Skocz do zawartości

[Poznań] Kellys Quartz rama 21


ajerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj skradziono rower Kellysa Quartz z pod Politechniki Poznańskiej, dokładnie z pod biblioteki technicznej.

Mniej więcej w godzinach 13 - 15.

Rama 21,

Serial NO: --08074357

Znaki szczególne:

Na ramie pomiędzy siodełkiem a kierownicą był uderzony piłą do drewna i były chyba 2 -3 zęby odciśnięte.

Podczas przykręcania koszyka na bidon na rurze od pedałów do siodełka przekręciłem jeden z nitów, po czym sam wyszedł z dziury, tak że pozostała dziura zaraz nad przednią przerzutką którą zakleiłem czarną taśmą izolacyjną :).

Przytarty prawy róg, i rama obita od łańcucha przy tylnym kole - sam robiłem wyprawi czarnym sprayem.

Kolor jak ze zdjęcia:

Dodatkowo miał rogi przy kierownicy i koszyk na bidon srebrny na ramie od pedałów do kierownicy.

quartz.jpg

 

 

Za każde info będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez ajerzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. To mój pierwszy post na forum, właśnie kupiłem rower i też troche obawiam się kradzieży (a mieszkam blisko miejsca zdarzenia - DS5). Na monitoringu nic nie było? Rower był przypięty? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na forum, właśnie kupiłem rower i też troche obawiam się kradzieży (a mieszkam blisko miejsca zdarzenia - DS5). Na monitoringu nic nie było? Rower był przypięty? Pozdrawiam

 

 

WItam,

 

Rower był przypięty, pod okiem 2 kamer.

Ochroniarz nie chciał mi pokazać nagrania, w ogóle był kawał siela, na końcu już nie wytrzymałem i rozmowa była na poziomie ku..w itp

Koleś nawet nie chciał nic zapisać że mu zgłaszam że rower mi ukradli itp.

 

Potem rozmawiałem z Policjantem który zajmował się kradzieżami na PP, niestety na nagraniach często nie widać twarzy, mimo że nagrania są dobrej jakości.

 

2 i 3 takim pkt. w poznaniu podobno jest CH Malta i King Kros gdzie notorycznie kradną rowery.

 

Pozostaje Tobie na terenie PP parkowanie w podziemnym parkingu dla rowerów, z tym że przez internet musisz wyrobić sobie dostęp na legitymację stud. chyba trwa to 3  dni.

Dowiedziałem się o tym po fakcie że tak można. Podobno jest tam osobny ochroniarz od pilnowania rowerów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona w CW jest bardzo dziwna i nie raz już się o tym przekonałem... współczuje straty. Skoro ginie stamtąd tyle rowerów to powinniu zamontować kamerę przy stojakach. Wczoraj stojąc na przystanku "politechnika" słyszałem rozmowę dwóch dziewczyn, gdzie "chwaliły się", że jedna w środę straciła rower, a druga siodełko pod W. budownictwa. Ja jak na razie trzymam rower w pokoju;) Sprawiłem sobie kłódke Gerda hartowaną 10mm i łańuch hartowany 10mm - 2,5kg więcej w plecaku, ale jak będe musiał gdzieś zostawić na chwilę (bo na dłużej nie zamierzam), to mam nadzieję że złodzieje odpuszczą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę wam opisać moją historię z happy endem. Tydzień temu zatrzymałem się by kupić gazete w typowym kiosku ruchu. Rower był dosłowie 1,5m ode mnie. Mimo to, złodziejowi udało się go za#######ić bez wahania zaadzwoniłem na policje i już po 10 minutach miałem info. Podjechał na miejsce patrol policji, patrzy do okoła i mówi: ZAPRASZAMY NA KOMENDE ok poczekałem chwilę i policjant prosi mnie o dokument, że ten rower był mój. Okazało się, że złodziej mijał patrol policji z prawdziwym pędem zaraz po tym jak zgłosiłem kradzież. Powiadomili patrol przez cb i "rysopis" roweru. Bez namysłu postanowili sprawdzić tego delikwenta ale jak zaczął uciekać to już było wiadomo o co chodzi. Za około miesiąc spotykamy się w sądzie ponieważ rower wart ponad 2,5tys. Więc nie trać nadziei! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...