Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie w weekend gdzieś bym wyskoczył, ale raczej tylko wypad jednodniowy wchodzi w grę. Może być sobota lub niedziela. Mam 2 uchwyty rowerowe na dachu jak coś (w tym jeden wolny). and482 masz jakąs konkretną trasę zaplanowaną? :)

Ewentualnie w tygodniu, ale dopiero po 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zostawic w Drogomyslu pojechac przez Ustron Wisłe na Salmopol a pozniej zobaczy sie ,albo górą na Skrzyczne zjazd do centrum pozniej przez Karkoszczonke do Brennej i powrot do auta ,albo z Salmopolu prosto na Karkoszczonke i do Brennej i powrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się przyłączył do jakiegoś wypadu bo właśnie na urlopie jestem:-) Mam zamocowane na aucie 3 uchwyty rowerowe i jeszcze jeden w szafie który też mogę zamontować. Ja bym preferował jakąś łatwą trasę bo dopiero co zacząłem jeździć po górach i moje umiejętności są słabe.
Co do jazdy po okolicach Rybnika, prawie dziennie robię trasy Rybnickie także można się dołączyć. Może już ktoś mnie widział, śmigam na Cube Aim 29re, taki szaro zielony i w okularach z zielonymi szybkami:-)
Mam plan w jakiś dzień podjechać na zalew wcześnie rano aby obejrzeć wschód słońca, ktoś by chciał się dołączyć do tak wczesnej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też idzie. Tylko ostatnio sporo padało i na trasach jest dużo błota, kałuż i ślisko. Od dziś ma nie padać to tak w sobotę szło by taki przejazd zrobić bo już obeschnie trochę i po za tym do soboty jestem zajęty, jutro Równica w piątek Żar:-) Może dla lepszego kontaktu znajdź mnie na FB Dawid Bartkowiak Knurów


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba tworzyć czata na fb, jest taka grupa: Rowerowa Grupa Wycieczkowa. Są tam ludzie z Rybnika, Raciborza, Knurów i okolice i zgadujemy się w tej grupie na wspólne wypady. Możecie dołączyć do tej grupy i w niej się konkretnie dogadamy a ja tam zrobiłem post o tym pomyśle i może będzie nas więcej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Panowie konkrety. Robimy tę wypad z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę? Mi obojętne jak co. Teraz miejsce zbiórki? Też mogę dojechać gdzie potrzeba. Skąd jesteście? Będzie się łatwiej zgadać gdzie się zbieramy. O której godzinie byśmy się spotykali? Też mi obojętne, może był pół noc może być później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzienny wypad gdzies w strone gor jak to opisal and482:

Auto zostawic w Drogomyslu pojechac przez Ustron Wisłe na Salmopol a pozniej zobaczy sie ,albo górą na Skrzyczne zjazd do centrum pozniej przez Karkoszczonke do Brennej i powrot do auta ,albo z Salmopolu prosto na Karkoszczonke i do Brennej i powrot

Nikt tu przeciez nie mowil o nocnej jezdzie :)

Moze jakies konkrety? And482 moze cos zaproponujesz jakio inicjator? Bo ja kompletnie nie znam tych okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...