Skocz do zawartości

[konkurs] Montis Bike Team


Dromik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Montis Bike Team zaprasza do udziału w konkursie.

logo.png

Co trzeba zrobić, aby wygrać wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju nagrodę? Odpowiedź jest bardzo prosta. Polub i udostępnij nasz profil (oczywiście jeżeli wcześniej tego nie zrobiliście ;) ) oraz wyślij na adres kontakt@montis-bike.pl swoje zdjęcie związane z tematyką rowerową. Wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej polubień.

Zapraszamy to udziału i życzymy powiedzenia!



Zasady:
1. Organizatorem konkursu jest Montis Bike Team
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacja regulaminu
3. Prace można nadsyłać w terminie od 07.04.2013 do 14.04.2013, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.04.2013.
4. Tematem przewodnim konkursu jest rower, w każdym wydaniu, jak i gdzie Wy oraz Wasi przyjaciele spędzacie czas ze swoimi maszynami jak i inni maniacy rowerowi, których spotkaliście na swojej trasie. Wszelaka interpretacja - dozwolona, ważne aby trzymać się motywu rowerowego.
5. Każdy uczestnik może przysłać jedno zdjęcie własnego autorstwa.
6. Biorąc udział w konkursie dajesz nam zgodę na wykorzystywanie i udostępnianie zdjęcia.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęcia w celach promocyjnych oraz udostępniania na swoim profilu na Facebooku/stronie www.
8. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie jest polubienie , udostępnienie naszego profilu oraz nadesłanie pracy.
9. Nagrodą w konkursie są przydatne akcesoria rowerowe.
10. Nagrodę zgarnia osoba która przy swoim zdjęciu zdobędzie najwięcej polubień ("Lubie to!").
11. Zdjęcia w formacie jpg (minimalna długość krótszego boku 1000px) należy wysłać na adres kontakt@montis-bike.pl. W treści maila podajemy swoje imię i nazwisko, a w temacie "Konkurs Facebook"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...