Skocz do zawartości

[wycieczka] Poznań-Kołobrzeg wiosna 2013


gustawus

Rekomendowane odpowiedzi

kolega edytował post, nie wierzył, że mieliśmy wysoką avg.

"też chętnie spojrzałbym na zapis, prawde mówiąc nie pasuje mi odległość i średnia prędkość."

jechaliśmy, nie licząc przerw 10h (start 19.00 dojazd 8.00 - 3h przerw), zrobiliśmy 280km wynik jest prosty :) 28km/h, niektórzy ciut więcej, niektórzy mniej, bo gonili, szczególnie w końcówce. mi wyszło 28km/h wg licznika, ale też chetnie spojrzę na ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na liczniku mam Avg 29km/h. Max speed 53/km/h. Dyst. 289km. Ridetime 10h 17sek.

Ślad jest bezużyteczny - w lasach gubił fixa i z Szamotuł znaleźliśmy się nagle koło Obornik z prędkością 105km/h ??? a potem powrót na trasę. Co las to zygzaki. Całość do śmieci. 

Trudno powiedzieć, czy gdybym miał coś nowego typu Garmin itp. było by lepiej. W każdym razie stary MainNav przynajmniej w lasach jest do kitu. Już kiedyś to zauważyłem nawet w WPNie.

 

pozdr.

gustaw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie a ja się pytam kto w ostatni weekend czerwca leci na Hel. :)? Też z Poznania też na raz też w nocy, też z ekipą (jak się uzbiera oczywiście :)) są chętni???

Termin najbardziej pasujący ponieważ kończy się sesja przynajmniej na polibudzie i można szaleć rowerowo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Andrzeju :)

mam to w planach - co prawda pewnie będę zmuszony zrezygnować z MTB Żerków i martwi mnie ból dupy po Kołobrzegu - zastanawiam się czy polepszy to Fizik Antares lub coś podobnego - ktoś na tym jeździ? (jeździł?)

 

--

gustaw

 

 

 

Wszystko ładnie pięknie a ja się pytam kto w ostatni weekend czerwca leci na Hel. :)? Też z Poznania też na raz też w nocy, też z ekipą (jak się uzbiera oczywiście :)) są chętni???

Termin najbardziej pasujący ponieważ kończy się sesja przynajmniej na polibudzie i można szaleć rowerowo! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym w tym roku na Hel pojechać, jednak nie potwierdzę terminu. Sesja sesją na Polibudzie, ale są jeszcze obrony. Można ten termin uelastycznić, załóżmy + 2 tygodnie i w tym przedziale ustawić wyjazd? Oczywiście z biegiem czasu wszystko się wyjaśni, jednak na tę chwilę nie jestem niczego pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie może być elastyczniej, nie mam w tym okresie innych planów - w sumie tylko w MTB Żerków chciałem wystartować 6-07...

nie chciałbym tylko odkładać tego znacznie bardziej bo w planach na ten rok jest jeszcze Berlin, ponownie Kołobrzeg i być może Tallin a sezon letni z gumy nie jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sezon letni z gumy nie jest ;)

Dobrze powiedziane! 28.06 jest dobrym terminem :) ja wtedy jadę na 100% (nie liczę wypadków losowych, później odpadam. Potem zaczną się przygotowania do wyprawy. Zapraszam do polubienia strony, będziecie na bieżąco:

https://www.facebook.com/pages/Wyprawa-rowerowa-Pozna%C5%84-Pary%C5%BC/505707909486895

 

 

Szybko sprawdziłem jak wygląda sytuacja z powrotem linków nie będę wklejał bo i tak wygasają powiem tylko tak:

 

Tramwaj z Helu do Gdańska sobota godzina 20.10  na miejscu jesteśmy 22. Koszt 30zł nor 18 ulg 5zł rower.

Pociąg z Gdańska do Poznania z możliwością przewozów roweru jest o 22.35. Koszt 60zł nor 30zł studencki i nie wiem ile za rower ale chyba 5,5zl w Poznaniu jesteśmy o 2.42 :) to tyle.

 

Kto jedzie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Także wpisuję się na listę. Tak jak Paweł mówisz z wyjątkiem zdarzeń losowych. O której planowany jest wyjazd i jaką drogą pojedziemy, bo tak sobie myśle, żeby się spotkać gdzieś po drodze (nie tak jak poprzednio kiedy nadbijałem 66km :D). Chyba Wągrowiec będzie najlepszym miejscem. Czekam jeszcze na propozycje trasy.

 

Trzymajcie się i do zobaczenia na szosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...