Skocz do zawartości

[wycieczka] Poznań-Kołobrzeg wiosna 2013


gustawus

Rekomendowane odpowiedzi

spoko. ja dojadę ze śremu, auto zostawię u kumpla pod blokiem i koło 18stej postaram się być. bliżej piątku wymienimy się numerami tel. żeby w razie czego mogl dac znac, ze lekko sie spoznie:) ale z reguły jestem na czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jeszcze 2 moich kolegów jeden jedzie na pewno 2 się zastanawia i jest jeszcze jeden co też jedzie więc trochę osób jest szuakamy nadal chętnych :) ja mam propozycję aby wyjechać o 19 godzinka nas nie zbawi, a niektórzy nie wyrobią się na 18 :) Co Wy na to, myślicie, że to będzie problem. W zeszłym roku ruszaliśmy o 19 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia ładna, spory dystans, spodziewałem się wyniku w granicach 270km, ale to przez Oborniki. Niemniej, pogratulować udanego wyjazdu :)

Z mojej strony pytanie, jak stawka się prezentowała (ile osób, na jakich rowerach, czy regularne zmiany były)?

I jak wygląda trasa na Szamotuły w porównaniu z opcją na Oborniki? Z kolegą wybieramy się w najbliższym, bądź ostatnim tygodniu maja. Przez Oborniki jechałem przed dwoma laty i zastanawiam się na Szamotułami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa na obroniki ponoć w remoncie? 

ja miałem mtb na semi slickach 26x1.75, zdarzyło mi sie pare razy być z przodu, ale głownie chłopaki na szosach prowadzili stawkę. 7 osób było :) trasa fajna, zero wiatru, a może i było z wiatrem, stąd takie tempo. wypad jak najbardziej udany, wszystko się zgrało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemów z rowerami w pociągu, w zasadzie mieliśmy dla siebie cały przedział - oprócz dosiadki w ostatniej fazie sfrustrowanej baby z dzieckiem z adhd :) - trochę przewracaliśmy oczami, jak się na to patrzyło i o przespaniu się można już było pomarzyć...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok też się piszę na wyjazd, ale zabieram dziewczynę i może znajomi się wybiorą, tylko nie takim tempem :D najwyżej jedna ekipa wyjedzie o 17stej, a szosowcy o 19 :D i najlepiej w czerwcu, w najkrótszą noc :)

ale i tak było SUPER :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zmieniam oponki na 26x2.10 i troche pocisne w terenie :) nie no wybrałbym się na pare dni, spokojnym tempem i na poczatku sierpnia (urlop) :) muszę zainwestować w przyczepkę albo na początek bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i zarazem prośbę. Czy ktoś z uczestników wyjazdu piątkowego dysponuje zapisem trasy z odbiornika GPS i podzieliłby się nim?

 

może warto (trzeba?) skalibrować licznik rowerowy ze wskazaniami GPSa ?

wysłano z mojego NOKIA 3310 ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...