Skocz do zawartości

Szukam chętnych ludzi na wypady weekendowe na południe Łodzi, rekreacyjnie 40-60 km.


MKKAZIK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj byłem nad Sulejowem i muszę stwierdzić, że pogoda super z godzinkę pojeździłem, ale warunki w lesie nie ciekawe. Drugą godzinę czyściłem rower, żeby włożyć go do auta :-)

 

Podobno w maju ma być piękna pogoda, będzie można w klapkach po śniegu chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na małą rekreacyjną jazdę to zapraszam w sobotę na 12.00 na Stawach Jana koło orlika. Dystans między 30 a 50 km. Jazda na luzie, okolice Prawdy, Sereczyna, Zofiówki. Ruszam o 12.05, czarna merida z biały siodełkiem i amortyzatorem.

 

Kto będzie to będzie, pozdrawiam :-)

Ja jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ogarnijcie się trochę, teraz każdy zakłada sobie nowy wątek, mimo że macie podpięty. Jedni na północ, jedni po asfaltach, inni na południe. Poważnie musimy mieć tyle tematów? Przecież jest ten jeden podpięty, nie wystarczy?

Ja już się pogubiłem, nie wiem kto kiedy jedzie i gdzie, oraz kto na czym jedzie. Ja już nie wiem czy jak ktoś piszę o wypadach na asfalt to chodzi mu o jazdę na szosach, czy może tylko o to żeby jeszcze nie w teren jakis głębszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co muszę złapać trochę formy, dopiero wyciagnąłem rowerek, myślę , że na maja bedę gotowy na wypady za miasto. Jesli chodzi o czas to chciałbym pojeździć 2 razy w tygodniu. Po południu w tygodniu i od rana w niedziele, ale mogę sie dostosować. Co do dystansu, na poczatek może tak do 30 km, później już tylko w górę, a wy jak jeździcie ( czas , dystans)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad się szykuje, krajoznawczo-luzacki. Troszkę terenu a w większości asfalt koło 60 km. Zapraszam chętnych środa godzina 12.00 wyjazd z Chojen, miejsce Orlik na Stawach Jana, kierunek Pabianice i okolice :-). Czekam na towarzyszy łańcucha.

 

Przejdź na inne forum, dokładnie na ustawki. Tam chcą, żeby się umawiać http://www.forumrowe...efy-frorg-cz-2/ . Jak coś to, ja też na luzie, to co wcześniej Ci napisałem jest na ustawkach, tylko skopiowałem. Jadę w środę, jeszcze sam, czekam na info, będę czekał do 5 po 12.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...