Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Cubowcy, z dumą oświadczam, że od tygodnia jestem posiadaczem ramy Cube LTD Team na której buduje swoją maszynę...

...Nie mogłem się powstrzymać od napisania tego:P Więcej nie powiem :(

 

BTW Nawrotek jakie stery wrzuciłeś do swojego?

P.S. Masz ochotę na mały weight-race? :P Zobaczymy kto złoży lżejszego LTD na 2008 :) Oczywiście mój to nie lajtbajk jakiś ale pobawić się możemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mów! Specjalnie kupiłem tą ramę żeby ich było mało!

Tzn kiedy wybierałem to Nawrotek też jeszcze nie miał (zamawiałem ją w połowie grudnia, ale dopiero tydzień temu odebrałem)

 

Też mam jakieś Ritchey-e ale za cholere nie wiem jakie, dostałem razem z ramą. Wydaje mi się ze Comp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i setka na Cube przekroczona:D

Ramka się cuudownie sprawuje, tylko siodełko muszę wymienić bo mnie w kroczu boli tak po 40 km. Dziwnie, że na decathlonie tego nie czułem...

 

Rowerek ogólnie stał się zwinniejszy i sprawniejszy. Mimo że różnica wagowa niewiele wyniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz szczęście!:)

 

U mnie przerzutka przód w drodze,

siodło, mostek, opony, hamulce, owijka, linki, pancerze zamówione

dokupić muszę jeszcze dętki i zabrać się za składanie (a po drodze zdać sesje i wrócić do Bydgoszczy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez chyba przerzutkę będzie trzeba kupić;p

Korbę musże kupić bo ta krzywa i złamałem dzisiaj w niej zęba.

Kasete trzeba kupić, koła trzeba kupić, hamulce trzeba kupić.

Amora i siodło trzeba kupić

Manetki trzeba kupić...

 

 

Kurde no, skąd wytrzasnąć kasy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny rowerek ale muszę przyznać, że wyszedł ciężki mój będzie ważył 11204-11280g (85% poważonych, reszta idzie a ich wagi brałem z np z LB i WW) a mam dużo cięższego amora i rama to ltd team czyli też cięższa.

Masz może specyfikację z wagami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ramki Cube'a postrzegam tak samo jak komponenty Radon'a : takie wyszukane, luksusowe, coś jak mężczyzna w dobrze skrojonym garniaku. To chyba przez te malowanie. Wszystko takie ładnie dobrane, nieociosane, nie oczobijne. Może po części Wam zazdroszczę tego malowania ;) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, specyfikacje z wagami nie mam bo nie wazyłem osobiscie wszystkiego, własciwie to wazylem chyba 2 rzeczy pedaly i siodelko to wyszlo 500g

Reszte moge opisac nazwy i model ;) :

 

Rama:Cube reaction race 2006

Amor: R7 Super 100m Clickit

koła:Mavic Crossride 06 V-brake+tarcze - to pewnie te kołka podniosly wage, ale sa bardzo wytrzymałe

kaseta: sram x9

przerzutka tylna: sram x0 carbon

przerzutka przednia: Deore

korba: XT 07

pedała: Author 03 comp

łancuch: shimano xt + campagnolo C9

Opony:Michelin XCR dry 2 - najlepsze oponki jakie mialem - super sie tocza i nie zlapalem na nich kapcia jeszcze

kierownica:Easton

mostek: Pells X-race

stery: token kudos carbon - 90g

hamulce:V-brake tył LX + przod Eclipse

Manetki hamulcow Eclipse

Manetki przerzutek - GripShift sram x0:)

siodlo: Pells X-race - 200g

sztyca: Guizzo

rogi: bbb 100g

 

CHyba wszystko wymieniłem tak to wygląda mysle nad zmiana jeszcze hamulcow i sztycy na ten sezon::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cube na razie waży grubo ponad 12 kilo, ale jest na zimowych oponach, na zimowej korbie itp.

Jak tylko gnojowisko zejdzie, to zmienię kasetę korbę łańcuch opony manetki i siodełko na coś lekkiego, to będzie waga też ~11kg.

 

Pożyjemy zobaczymy, na razie szykuję coś specjalnego związanego z rowerumi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...