Skocz do zawartości

[amortyzator] RockShox XC 30 TK - wymiana sprężyny


jaro0011

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj allegrowicz który handluje tą starszą rebą mógł już wymienić gumy, dlatego nie są popękane. Po 2 Serwis i tak i tak pasowałoby zrobić, żeby zobaczyć jak w środku wygląda, zarówno jedna jak i druga i czy aby czasem ktoś nie robi cię w "kija". Odnośnie mocowania to i tak masz tarczę 180 mm a więc adapter będzie niezbędny, no chyba, że ten z obecnego shoxa ci podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj allegrowicz który handluje tą starszą rebą mógł już wymienić gumy, dlatego nie są popękane. Po 2 Serwis i tak i tak pasowałoby zrobić, żeby zobaczyć jak w środku wygląda, zarówno jedna jak i druga i czy aby czasem ktoś nie robi cię w "kija". Odnośnie mocowania to i tak masz tarczę 180 mm a więc adapter będzie niezbędny, no chyba, że ten z obecnego shoxa ci podejdzie.

 

Tak, ten obecny adapter który mam będzie raczej pasował, poniżej załączam fotkę jak u mnie wygląda to obecnie.

Myślę że to będzie to samo...

 

20121129230640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten będzie pasował. Co do amorka to zastanów się. Nie chce cie namawiać, czy naciągać, ale ja bym jednak kupił tą nowszą. i ew. wymienił te gumy jeżeli będzie taka potrzeba. Choć i to i to jest reba a więc chyba z obydwu powinieneś być zadowolony. Amorek doby nie spotkałem się jeszcze z mocno negatywną opinią na jego temat. Przemyśl sprawę sobie jeszcze. Co do adapterów to jest to wydatek 20 zł i akurat tym parametrem przy zakupie bym się nie kierował. Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...