Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Ile realnie czasu mineło od maila "Rechnungs-Versandbenachrichtigung" (w którym informują, że rower zostanie wysłany w ciągu 4-7 dni) do momentu jak otrzymaliście rower?

 

W moim przypadku na początku lutego zajęło im to 5 dni (w czwartek zapłaciłem, w poniedziałek przyszedł w/w mail i w piątek rower czekał do odbioru) . Bądź przygotowany na to iż rower przyjdzie Pocztą Polską ;-) w zeszłym roku przywoził DHL Polska ... BTW - w moim banku taniej było zrobić przelew (zwykły w złotówkach) - był nieco lepszy przelicznik niż kartą ... ale różnice pomijalne ...

Edytowane przez bipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał fajnego masz tego radeona :)

Moja 0.6 sram szła do mnie 2 dni, tyle mieli łatwiej że na terenie Niemiec w moim przypadku, ale nie doczytałem że od 2013 roku wysyłają bez pedałów, aż do nich zadzwoniłem, bo myślałem że zapomnieli dożucić, to mi koleś z infolinii wytłumaczył co jest grane. Ale śmiga aż miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego ZR 6.0 na SRAMie zamówiłem w niedziele i na razie póki co do dostałem od nich email "Zahlungseingangs-Benachrichtigung" (co chyba znaczy potwierdzenie wpłaty). Kase wymieniłem w kantorze internetowym i zapłaciłem przelewem a alior syncu, wszystko kosztowało mnie 4330 zł :) Teraz tylko czekam na potwierdzenie wysłania przesyłki, które mam nadzieje że dojdzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radon 29er 5.0 - 193cm , 96cm do pachwiny, 102kg. Jaki 20 czy 22. Dodam, że 29er dlatego, że jestem wysoki i nie lubię się zastanawiać po jakim terenie jadę, dziury nie dziury;) ale jazda raczej drogi lesne, ulice chodniki(krawęzniki). Czy w moim przypadku jest sens wydawać na niego 3,5 tys i ściagać go z Niemiec czy lepiej kupić coś tańszego ale w miare przyzwoitych parametrach w PL(przyznam, że wolał bym mniej niz 3tys wydać).Dodam, że szukam roewru w tych klimatach kolorystycznych(czarny/ciemny, bez pstrokatych kolorystyk).Dzięki.

Edytowane przez konik1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że przy mojej wadze i wzroście oraz potrzebach i zasobności portfela jedyne co będzie "najlepsze" to jakis rower na kołach 28;(

 

Kolego . Nie patrz na 28. Mam na sprzedaż nową ramę CUBE 29 LTD SL 2012 w rozmiarze rzeczywistym 20,1 cala . Popatrz na mój temat. Złożysz rower na niej za ile chcesz. Kupiłem właśnie rower na tej ramie . Jeżdzi wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike totalnie mi sie nie widzi, z używanymi problem taki, że szukałem na aukcjach i na mój wzrost ciężko coś znaleźć. O składaniu też myślałem np na ramie Peak ale po pierwszę sam nie potrafie się za to zabrać, nie wiedziałbym co kupic a ze złożeniem też byłby problem aby było ok(byłoby to dobre rozwiazanie bo pewnie można by na poczatek wsadzić v-brak, gorsze przerzutki a dobrą ramę i amor) po drugie czytajac to forum od roku słysze ze składać się nie opłaca(nawet samemu a codopiero jakbym komus to zlecił) Chyba będę musiał kupić jakiegos crossa z 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem za te kasę lepiej coś poskładać albo uzywanca kupić zamiast tego Unibike...

 

Ja oczywiście nie namawiam, ale to jeden z najtańszych przyzwoitych i solidnych rowerów na rynku, za ok 2600zł (cena Unibike z rabatem ;) ) nie masz żadnych szans poskładać roweru na porównywalnym osprzęcie. Rower na alivio/deore i amorze XCR i ramie Peak to ok 3400-3500zł licząc po najniższych obowiązujących u nas cenach. Więc jak już dochodzimy do 3500, to już naprawdę lepiej jednak kupic sobie Radona 5.0 niż składać na ramie Peaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radony w tym roku faktycznie przychodzą pocztą polską? Próbuje wyśledzić przesyłke na stronie DHL, ale nie ma jej w systemie... Nie wiem czy nie wysłali jeszcze czy jest już może w drodze... Ogólnie to nie moge się doczekać ;)

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem. Nr przesyłki w mailu "Rechnungs-Versandbenachrichtigung" należy sprawdzać na niemieckiej stronie DHL. W Polsce paczke odbiora poczta i ona ją dostarcza. Pozostaje mi czekać :)

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...