Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

A tak się prezentuje , wszystko z przesyłką było ok. Jedyną pretensję mam o to że zabrakło na wentylach tych śrubek obręczy , czekam teraz na warunki na pierwsze testy . PS. Ściana jest przed malowaniem , kolor już taki był .

 

pzdr post-161121-0-95880300-1360867426_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie letnim może być ciężko bo na jesieni już wychodzą modele przyszłoroczne ..to porąbane trochę ze już tak wcześnie ale to marketing. Ja swojego kupiłem na początku zeszłego lata a jesienią spotykam kolesia na nowym Radonie 2013..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... a kiedy będą jakieś promocje na stare modele?

Jezeli bedzie tak jak w zeszlym sezonie to przede wszystkim moze byc duzy problem z popularnymi rozmiarami. Rok temu chcialem kupic w kwietniu rower w ramie 19" i wiekszosc takich, jakie mi pasowaly pod wzgledem ceny i szpeju zostaly wyprzedane. Mam nadzieje, ze z racji bumu na 29" producenci i dystrybutorzy odpowiednio sie przygotuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy radona 29 z rozmiarem ramy 20 cali. Jaka jest długość rury sterowej w rebie - ale dokładnie w mm? Inaczej zapytam. Ile ma długość rury sterowej licząc od górnej krawędzi główki do końca rury sterowej, ale nie licząc grzybka? Dzięki za odpowiedz. Wiem, że główka ramy ma 105mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...