Skocz do zawartości

[szosa] pomoc w wyborze szosówki


mz7wisla

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejne zaprzeczenie. Piszesz, że rzeczy dzieją się nawet rowerom za 50tysięcy po czym, że zadbanym używanym nie. :D

Myślę, że to moment, w którym ta dyskusja staje się jałowa, zainteresowany sam niech wyciągnie z niej odpowiednie dla siebie wnioski.

Pozdrawiam serdecznie. :)

 

 

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem właścicielem roweru Gazelle. Założyłem konto na tym forum ponieważ nie mogę dłużej oglądać tego co wypisuje tu przede wszystkim użytkownik GRZEGOSZ na temat mojego roweru........ Na jakiej podstawie i jaki prawem oczerniasz mój rower ? Na jakiej podstawie zakładasz ze jestem niewiarygodny, nieuczciwy, obrażając mnie przy tym ? Widziałeś go na żywo ? Jeździłeś nim ? Raczej nie, bo nie daje w ręce swojego sprzętu osobom które nie maja za wielkiego pojęcia o rowerach.... Jeżeli nie wiesz co to za rower i w jakim jest stanie to proszę nie wypowiadać się o nim, i o tym w jakim jest stanie, i jaka ma przeszłość. Bo chyba jedynie ja na tym forum to wszystko wiem, ponieważ to mój prywatny rower. Tak więc zejdź z mojej kolarki i wsiadaj na swoje cube i buszuj w zbożu z uśmiechem na twarzy.. Tylko nie zacznij płakać kiedy pęknie Ci rama/widelec, lub manetki przestana indeksować. Nie rozumiem jak możesz oceniać mój rower skoro go na oczy nie wiedziałeś ? Wszystkie podzespoły są w idealnym stanie technicznym, nic nie jest wyjechane, kaseta, koronki są w bardzo dobrym stanie, ergopowery indeksują (tak żeby Cie zaskoczyć) tylne koło NIEMAL bez najmniejszych oznak hamowania, przednie owszem było używane (BO TO ROWER UŻYWANY) , czymś w końcu w rowerze trzeba hamować, co nie ? Kolo spokojnie zrobi jeszcze ok 7tysięcy km, więc multum czasu jazdy bez żadnych problemów. Opony maja cycki na bieżniku więc tez dużo na nich nie zrobiłem. Oryginalne kółeczka w przerzutce maja zęby bez zarzuty, nie są zużyte, gdyby je dobrze wyczyścić, to są niemal jak nowe. Na ramce jest wgniotka, MINIMALNA ! ludzie nawet o takich rzeczach nie piszą, jednak ja jestem rzetelny (nie znasz mnie, a napisałeś ze jestem nie uczciwy... Nie wiem z kim Ty się zadajesz, ale to nie te środowisko) , i wszystko dokładnie ująłem w aukcji, nawet wybrałem takie zdjęcia które powiększyły ten defekt, bo w rzeczywistości jest miej widoczny. A powstała na skutek przechylenia się na słupek. Nie wiem jak Ty szanujesz rowery i czy potrafisz na nich jeździć, ale ja na szosie jeszcze się nie wywróciłem. Dziękuje ze oceniasz rzeczy o których nie masz pojęcia. Wsiadaj na swoje cubleee, ze świetnymi kolami za 200zł. i śmigaj ile wlezie. Jeśli coś Ci się zepsuje, lub będziesz potrzebował części na zapas, bo na pewno Ci się przydadzą to zapraszam do mojego profesjonalnego serwisu (przed wejściem umyj rower) bo brudnych nie wpuszczamy. Co prawda powinienem użyć trochę grubszych słów, jednak jestem osoba na tyle kulturalna że dam temu spokój. Życzę dalszego powodzenia w pisaniu bajek i obrażaniu innych ludzi oraz ich sprzętu. Tylko że inni mogą nie być tacy spokojni jak ja.

Przepraszam wszystkich za ten bełkot który powstał na forum z powodu jakiegoś gościa który przyczepił się do mojego roweru .

 

Jeśli ktos ma jakieś pytania co do mojego rowerku to chetnie na nie odpowiem, mogę przysłać zdjęcia każdego komponentu, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżko fixer, bez osobistych pojazdów, bo wcale nie świadczą one o kulturze, jaką rzekomo się cechujesz... ja ANI RAZU nie obraziłem Cię osobiście. Napisałem tylko, żeby mieć się na baczności kupując na allegro, bo nie zawsze opis jest zgodny z rzeczywistością (nie napisałem, że w tym przypadku tak JEST, tylko MOGŁOBY BYĆ).

Przykro mi, nie daję zarobić profesjonalnym serwisom, wolę przeznaczyć to na narzędzia i samemu robić wszystko w swoim rowerze. Możesz mi wierzyć, że jest czyściutki. Bo tak się składa, że jednak trochę pojęcia o tym mam ;)

Powiedz jeszcze tylko, gdzie są klapki z klamkomanetek? :D

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu, może popedałujecie trochę i spadnie wam ciśnienie :)

PS. pracujesz w serwisie i nie wiesz, że mówi się 'pedałów', nie 'pedał'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyłeś, w aukcji. Napisałeś, że możliwość dokupienia 'pedał', powinno być 'pedałów'. Że możesz być, nie że jesteś. Czyli wciąż nie uderza to bezpośrednio w Twoją osobę, bo pisałem ogólnie o sytuacjach, jakie się dzieją na aukcjach.

I czuję się zignorowany, więc jeszcze raz zapytam, gdzie się podziały klapki z łap? o to: http://img14.imageshack.us/img14/2014/69858342.jpg

powinno być tak: http://www.comparestoreprices.co.uk/images/sh/shimano-6500-ultegra-9-speed-road-sti-levers.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Panu mówię gdzie się podziały (chciał wcale nie muszę się tłumaczyć) jednak zrobię to dla PANA SATYSFAKCJI. Jedna uszkodziła się podczas feralnego przewrócenia podczas którego powstałą wgniotka na ramie, natomiast drugą odkręciłem ponieważ z jedną wygląda jak dla mnie gorzej niż jak z dwoma. Ot cały pana spisek został wyjaśniony. Jeśli ktoś z forumowiczów ma jeszcze jakieś pytania to proszę zadawać. Panu Grzegoszo-owi już nie odpowiadam ponieważ nie jest zainteresowany kupnem roweru. Poza tym to mój rower i mogę modyfikować w nim co chce, taka modyfikacja mi opowiadała, więc sobie odkręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Ja zacząłem ten wątek z rowerem gazelle i aż mi trochę głupio, że to w taką gorącą dyskusję się przerodziło. Myśle, że nikt nikogo nie chciał obrazić, nikt nikomu nie zarzucał nieuczciwości (chociaż jest sporo racji w tym, że na allegro nie wszyscy są uczciwi). Ja już poznałem argumenty z obu stron - wszystkim udzielającym się jestem wdzięczny za pomoc - i podjąłem decyzję. Żeby nie było niejasności, to dodam, że zamierzam licytować na aukcji, bo rowerek wydaje się być fajny, a nie stać mnie na nowy w zbliżonej choćby klasie. Co do kupna nowego to wszyscy w zasadzie zgadzają się, że mając +/- 2000 to jest to słaby pomysł. Natomiast do składania roweru we własnym zakresie potrzeba (w moim przekonaniu) znacznie rozleglejszej wiedzy w temacie niż moja. Mam nadzieję, że emocje teraz trochę opadną. Jeszcze raz dziękuję za udzieloną pomoc. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...