Skocz do zawartości

[Warszawa] Skradziono Cube Attention...


smerlinj

Rekomendowane odpowiedzi

Z piwnicy na Ochocie w ubiegłych tygodniu skradziono mojej siostrze 2 rowery + siodełko dla dziecka (4lata).

 

Cube Attention black 'n' white - 2011 - przebieg 100 km - stan idealny - niestety szwagier nie odpisał numeru seryjnego :-/ W dokumentach roweru też brak numeru ramy. Posiada tylko fakturę zakupu z wpisaną nazwą modelu.

Fioletowy rower damski dla dziecka ok 13 lat kupiony w 2010 w Decathlonie - stan bdb - nie pamiętam marki ani modelu ale dołączam w załączniku zdjęcie.

Dodatkowo do roweru Cube przymocowany był fotelik Polisport dla 4 latka - zdjęcie w załączniku.

 

Jeśli będziecie coś wiedzieć, słyszeć bardzo proszę o informacje.

 

cube_attention_black_n_w_4186.jpg

 

Bez_nazwy_2.jpg

 

fotelik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety szwagier nie odpisał numeru seryjnego :-/ W dokumentach roweru też brak numeru ramy. Posiada tylko fakturę zakupu z wpisaną nazwą modelu.

 

Nawet jak się go znajdzie to nie ma żadnych szans na udowodnienie że to jego. Domyślam się że stan sklepowy bez cech szczególnych. O rowerze już można zapomnieć. :(

Edytowane przez kadargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam

 

I jak znajdziesz to co? Powiesz że to Twój i co? Równie dobrze możesz przyjść do mnie i powiedzieć że to też Twój tylko papiery zgubiłeś.

 

Trzeba było mieć te numery i wtedy szukać... Czemu wy ludzie nie myślicie kupując w sumie nie tanią rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet w karcie gwarancyjnej nie ma numeru seryjnego? Rok temu jak kupowałem właśnie Cube to mi sami wpisali numer....

No i pewnie został jakiś ślad od mocowania fotelika, ale to i tak za mało aby udowodnić swoją własność :sweat:

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj troszkę Kadargo. Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że rower nie został skradziony mnie. Ja mam swojego Giant'a już 8 lat i ma się dobrze :) Numery odpisane też mam dla jasności :)

Wiem że sytuacja jest fatalna ale cóż jest jaka jest. Próbuje pomoc. Jak znajdę taki sam rower i będzie mi wszystko pasowało to będę myślał dalej. Wiem ze siostra jest w trakcie ustalania zakresu numerów seryjnych jakie były sprzedawana w tym sklepie w tych dniach. Mam fakturę zakupu także może damy rade coś więcej ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...