Skocz do zawartości

[lekkie koła] kupić czy złożyć?


LosKaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Ta cena to ze szprychami sapima cx-ray?

Moje wyszly w podobnej cenie, tyle za na 49mm stozkach i na podobnych do cx- ray szprychach ale 50% ich ceny.

Ciezko mi powiedziec cos o tych obreczach. Moje nie maja jeszcze jakis wielkich przebiegow, cos ok 1.5k km i zdziwilbym sie gdyby nie wytrzymaly 10k km. Przy czym nie maja lekko pode mna. Waga 90+, moze latem beda mialy nieco lzej ;)

 

Jak je kupisz, to nie zapomnij podzielic sie tutaj wrazeniami, jestem bardzo ciekawy. Dowiedz sie o te rzeczy, ktore podalem w poprzednim poscie.

Bedziesz musial jeszcze zainwestowac w klocki hamulcowe bo te ktore przysylaja z obreczami/kolami mozna do du..y wsadzic.

 

I jeszcze jedno, zerknij do swojego poprzedniego posta i zwroc uwage na notatke w niebieskim kolorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za komplet kół 499 plus przesyłka. To jakim cudem złożyłeś swoje koła za 50 % tej ceny, podobnej wadze i na stożkach 50mm???? Ja też takie poproszę.

 

Ale jeszcze poszukam, może znajdę osobno obręcze i całą resztę,

 

Na pewno będę jeszcze się podpytywał co i jak.

 

Wielkie THX za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cene trzeba za kazdym razem pytac. Wchodzisz na strone producenta i wysylasz zapytanie. Odpowiadaja w miare szybko.

Z platnoscia nie do konca tak jak na ebayu ale mozna placic paypalem. Z tym ze koszt paypala pokrywa kupujacy (z reguly). Sprzedawca doliczy ci koszt paypala do faktury. Mozna tez przelewem bankowym. Nie orientuje sie co jest teraz tansze. Paypal zawsze daje jakas gwarancje gdyby cos poszlo nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...