Skocz do zawartości

[Gliwice] - weekendowe wypady


rabiron

Rekomendowane odpowiedzi

No pogoda do bańki:(, ale ja się chyba jutro wybiorę rano tak rekraacyjnie:) do Rud i z powrotem jak ktoś będzie chętny to niech dziś jeszcze napisze:D...nie łamcie się ;) pogoda jest zawsze:)

 

Daj może na privie namiary i o której chcesz jechać konkretnie ? Jak wstanę z gorączką to pojadę :) a tymczasem biorę dresik i idę na siłkę co by nie zgnuśnieć do reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rafałem byliśmy, wróciliśmy:)

Sześćdziesięcio kilometrowa przebieżka, trzy godziny intensywnego deptania.

Trasa asfaltowo- szutrowa, dzieś nawet kawałek błota widziałem:)

Było fajnie, dzięki Rafałowi poznałem inne trasy:) Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie i Panie:) musimy się powoli decydować co z wyjazdem niedzielnym na górę Św. Anny.

Moim zdaniem dobrze by było wyjechać wcześnie rano gdyż to wyprawa praktycznie na cały dzień także żebyśmy wrócili o normalniej porze:)

W niedziele ma być dobra pogoda:) więc będzie idealnie.

Wiadomo, czym nas więcej tym lepiej:) także zapiszy czas zacząć;)

 

1. Natan811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie : jaką trasą się tam wybieracie ,w sensie którędy będziecie kręcić ?

Pozdrawiam.

 

Cześć:)

 

Jak tak patrzę na mapę to chyba ta trasa, ale niech mnie Rafał poprawi bo to On prowadzi peleton;)...raczej sam asfalt wchodzi w grę, opony zmienione:)

 

http://www.viamichelin.pl/web/Itineraires?strStartLocid=31NDF6M2UxMGNOVEF1TWpreU5qST1jTVRndU5qWTRORGc9&strDestLocid=31NHlubTUxMGNOVEF1TkRVM05EST1jTVRndU1UWTVNRFU9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=21%2F07%2F2012&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.6&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

 

Trasa fajna szkoda, że Ja z Kato i trochę mam do was, Rafał wie o czym mówię. A pociągiem jakoś mi się nie chce

 

Jasna sprawa, a gdzie tam zmęczony znów do pociągu wsiadać, może następnym razem;)

 

Aha, zmieniła się godzina wyjazdu. Czyli spotykamy się na rynku w Gliwicach o godz. 8.00 niedziela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie : jaką trasą się tam wybieracie ,w sensie którędy będziecie kręcić ?

Pozdrawiam.

 

Brzezinka - Kleszczów - Rudziniec - Ujazd - Leśnica - tylko asfalt - ok 46 km

 

Trasa fajna szkoda, że Ja z Kato i trochę mam do was, Rafał wie o czym mówię. A pociągiem jakoś mi się nie chce

 

a tam :) walniesz 160km w sumie po asfalcie i będzie tylko połówka jakiegoś szosowego etapu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam :) walniesz 160km w sumie po asfalcie i będzie tylko połówka jakiegoś szosowego etapu :)

Dystans mnie nie martwi, tylko to, że przez miasto się przebijać trza najpierw przez Kato potem przez Chorzów, Rudę Śląska, Zabrze i wreszcie Gliwice. Udręka te wszystkie auta. Byłem raz, wycieczka fajna nam wtedy na ten Korzonek wyszła tylko ten dojazd wtedy :yucky:

P.S. 160km na mnie już nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...