Skocz do zawartości

[Gliwice] - weekendowe wypady


rabiron

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hehe, do szosy to mi jeszcze daleko, do zapaleńca raczej też :D. Ale mam nadzieję, że kiedyś jakiś wspólny wypad się z Wami uda. Co do cześci MTB z Gliwic może uda mi się załawić za niedługo jakiś MTB to chętnie bym się oderwał od asfaltu ;).

 

Czym więcej nas tym lepiej także dawaj śmiało;)

 

Dobra, w takim razie będę czekać na Was przy wjeździe na rondo w Sośnicowicach :)

 

Ok:) to my też będziemy wypatrywać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliście dzisiaj ? ;)

 

Tak byliśmy:)

 

Co było? To naprawdę fajna trasa. Błoto było pełną gębą i na gębie:D w większości ścieżki leśne, podjazdy duuużo błota.

Była także, przeprawa przez rzeczkę w butach:) czołganie się pod drutami pod napięciem i przejażdżka świeżo skoszonym polem:D czyli dla każdego coś dobrego. Było fajnie i ciekawie, Mewa ratowała czekoladkami w razie potrzeby;) trasa jaką przejechaliśmy to niewiele ponad 100km.

Pozostaje czekać na następną trase;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.youtube.com/watch?v=JCYTqZRMaqU

 

ale nuty można posłuchac...

 

Niee, nie ma nic ciekawego:)

no to reklamy nie będzie...

 

Wypad mega udany, dzięki chłopaki :D Dobrze wiedzieć, że w okolicy mieszkają tacy rowerowi zapaleńcy. Musimy to kiedyś powtórzyć!

A dla wszystkich niezdecydowanych bikerów - takie przygody i atrakcje tylko z nami :D

tylko nie rzucaj słów na wiatr...

 

i takie dla jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajna traska;) może ta będzie następnym razem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...