Skocz do zawartości

[amortyzator] RST - połamany


Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle rozbity amor :D Mój kumpel też skakał na RST (z racji małego portfela) aż wybiło mu te korki od regulacji. Później pozaklej to taśmą i jeździł jeszcze tydzień, ale już nie skakał <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ;) Ja sam jezdze na RST Gila i powiem ze go nie oszczadzam. Wychodzilem z zalozenia ze skoro kupilem clay rower a nie skladalem i jest on preznacozny do dirtu to ten rst tez musi miec jako taka wytrzymalosc, ale teraz widze ze nie koniecznie. Mam nadzieje ze mi nie peknie i nie strace zębów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ojej ludzie.... jak macie zamiar skakac RST to tylko space jump, albo jakas delta dwupółkowa z 2000roku.... inne RST służą nawet nie do Xc.... na asfalt sie nadaja jedynie..... i do lagodnej polnej drogi..;) wiem bo sam mam doświadczenie z rst gila tl ktore sobie do streetu uzylem;) skonczylo sie na spuchnietych obu łokciach, kolanie i obdartym policzkiem:) wiec nieradze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie straszcie bo się będę bał jeździć. Ja mam RST CT-COM II T5 (40 mm) i do tej pory raczej go nie oszczędzałem. Na razie działa całkiem dobrze i nie ma luzów, mimo, że zjeżdżałem na nim z Baraniej Góry i innych fajnych zjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Shogun, zjazd jak zjazd ale jak masz zamiar na nim skakac dropy miejskie po schodac czy napierac jakieś bunny hopy powyzej 0,5metra to nieradze heh ja i tak mialem szczescie bo 30minut przed polamaniem robilem dropa 2metry hehe ale caleszczescie pekl mi tylko przy bunnym pod kraweznik heh

I też niemiał żadnych loozów ni nic, pękł bez pozornie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ludzie, nie zakładajcie takich tematów. Ktoś tylko kątem oka spojrzy i kolejna osoba skazująca RST na porażkę. Gdyby pękł przy jeździe typu MTB XC, czyli taki typ jazdy jaki proponuje dla tych amorów producent, to wtedy był by to słuszny temat. Ale myślę, że po to amortyzatory są robione osobno do MTB xc, all mountain, FR, DH ...... żeby do odpowiedniego stylu jazdy, wybrać odpowiedni amortyzator. Jak już ktoś wyżej wymienił z SID'em, Rebą, R7 itp. stało by się to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...