Skocz do zawartości

[bagażnik] jaki bagażnik polecacie do zestawu sakwy Crosso + Unibike Crossfire?


podhalan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chcę kupić dziewczynie bagażnik do Unibike Crossfire 2011. Szykujemy się na kilka wypadów w tym roku, więc kupiła okazyjnie sakwy Crosso. Ma więc rower i sakwy. Do pełni szczęścia brakuje jej bagażnika. Co polecicie do tegoż zestawu? Czy dobrym wyborem byłby któryś z bagażników Sport Arsenal? One bodajże nie są do końca kompatybilne (potrzebny adapter (?)). Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crosso i Massload to ten sam bagażnik. Pewnie robione w tej samej chińskiej fabryce. Teoretycznie róznią się ładownością. Massload ma 25 kg, a Crosso aż 35 kg, ale: w starszych wersjach Crosso perfidnie przbijało wagę z 25 na 35. Tak to wygląda w moim kilku letnim już bagazniku Crosso:

 

dsc5426d.jpg

 

W nowych wersjach już mają od razu nabite 35 kg, ale konstrukcja bagaznika nic się nie zmianiła. Trochę to zraża do tej firmy, niemniej bagażnik jest dobrym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali przedmowcy, weź crosso nie bedziesz żałować. Sa tańsze bagazniki ale lepiej dołożyć i miec juz spokoj a nie jak moj kolega jechać na zipach jak sie trasie rozsypie. No i jak juz wspomniano crosso=massload jesli o bagaznik chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem massload, bo wygooglowałem, że bagażniki sprzedawane pod marką Crosso produkowane są właśnie przez firmę Massload. Jedyna różnica jest taka, że marka Crosso podbija na bagażnikach nośność o 10 kg. Wychodzi więc na to, że Crosso to ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podhalan, gdybyś nie zauważył lajtspid pisał o tym kilka postów wyżej, zresztą ja również. Tak czy siak powinieneś być zadowolony, bo crosso/massload robią naprawdę dobre bagażniki w jeszcze całkiem rozsądnej cenie (w porównaniu z Tubusami na przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...