Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem jak będzie z tym Rybnikiem. Bardzo chętnie bym pojechał ale ost nie mam kiedy trenować i forma poszła w dół strasznie, a szkoda by było pociągiem wracać :). Jeśli zdążę się podciągnąć to mogę jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjedziesz to póki co 2 :)

 

Pocztowa jest bardzo blisko. Od wierzy jak będziesz jechał cały czas prosto w stronę Piekar to po prawej stronie jest Simply.

 

 

 

To może dobrze, bo po dzisiejszej, pierwszej szosowej, trasie jestem wypompowany i będę się czepiał autobusów ;)

Wezmę jeszcze magnez, postaram się położyć normalnie i jutro podjechać. Jak będę kaput to z góry przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy standard Dobieszowice - Góra Siewierska - Pyżowice lotnisko - Ożarowice - Miasteczko Śląskie - Świerklaniec - Wymystów - Dobieszowice - dom. nieco poniżej 70km - pogoda była zdecydowanie nie sprzyjająca(choć wiem, że dla ciebie idealna :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dobrze sie wam jezdzilo. Napiszcie jaka traske zrobiliscie? W weekend pojezdze juz z wami, a jesli mialby ktos jutro popoludniu ochote i czas, przed IC pokrecic to niech da znac.

 

 

Tak jak wyżej, plus u mnie dojazd i przyjazd do centrum Katowic i mały 'skok w bok' bo WPKiW.

 

 

chyba nikt nie odwazyl sie jezdzic w taka patelnie.

 

Ogólnie rowerzystów sporo, ale w taką pogodę faktycznie mało kto chce poważniej kręcić. Ja jestem jeszcze nieprzyzwyczajony do takich tras i póki co dla mnie asfalt przy 32-34'C to masakra.

 

 

 

Co do kręcenia przed IC- o jakiej trasie mówisz?

Ja osobiście dziś odpoczywam, jutro miałem zamiar z 30km lekkiego, wieczornego kręcenia zrobić.

 

 

Przy okazji- trzeba być jakoś wcześniej, 17:45 wystarczy? Jak to wygląda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tak się kończy słuchanie pogody. Właśnie czytałem i po południu miały się pojawić mocne burze, a ponieważ miałem wolny dzień to sobie wcześniej pojechałem pod Pszczynę 94km w sumie. Oczywiście nadal nie pada :/

 

Piszcie który dzień bardziej wam odpowiada- sobota, niedziela? Osobiście jakbym miał wybrać to sobota po 17 czy po 18 o ile pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za sobotą.

 

15 dla mnie jest ok. Choć jak będzie gorąco to 16 czy 17 by była lepszą opcją. Generalnie ciężko patrzeć teraz na pogodę- teoretycznie w każdy dzień ma padać, a jak jest każdy widzi. Pamiętam jak w zeszły czwartek i piątek miały się rozpocząć burze... niczego chyba do końca weekendu nie było.

 

Powiem tak, w sobotę od 15 do późnego wieczoru będę free więc konkretną godzinę zostawiam wam. Do soboty na pewno coś uzgodnicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak simply w Michalkowicach godz 15.00. Wybierzcie trase, ale mysle ze rejon Przeczyc, Mierzecic i Pogorii to dobry teren. Sa lasy i woda, wiec zawsze mozna sie schlodzic. Ewentualnie druga pocja to trasa Swierklaniec, Chechlo, Wojkowice w strone Czestochowy- tam sie jedzie glownie terenem zalesionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że się nie zjawię choinka mi się z kasety zrobiła i czeka mnie wymiana. Niemożliwe żeby przy przebiegu 3700km była już do wymiany :( a jednak jest więc jak dam rady to się zjawie, a jak nie to nie, prędzej ta druga opcja bd :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...