Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie pisze z wami w sobote i niedziele, dajcie znac o ktorej i skad startujecie, w ciagu tygodnia takze pojezdze bo i tak trenuje sam. A w srody przyjezdzie do Katowic na srodowy kolarski klasyk start o 17.00 z placu ul. Stawowa i Mickiewicza. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadajmy się przy żyrafie tam na pewno się nie miniemy lub pod wjazdem do parku od strony Siemianowic przy wieży telewizyjnej, tam jak się jedzie na planetarium o tej drodze mówię na samym początku tam ten gościu kasuje za wjazd samochody, podaj jakiś namiar na siebie czy coś bo szukać bd się

 

nie ciekawie się pogoda na weekend zapowiada (deszcz), oby się zmieniło jeszcze

 

Michałkowice kościelna 30 koło Simply nie lepiej koło kościoła!? tylko o której jak bd pogoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że sobota u mnie odpada :( - obowiązki rodzinne. W niedziele jestem dostępny od 10:00.

 

Krecik dziś zapowiadał deszcz na sobotę - zobaczymy jak będzie.

 

Jak coś to może być na parkingu przy kościele na Michałkowicach - w niedziele - godzina do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mozemy sie zgadac kolo tego wjazdu od Siemianowic kolo goscia ktory kasuje bilety. Bede na czerwonej szosowie w bialo-czarnym stroju. Kontakt 796056605. Telefonu zazwyczaj ze saba nie zabieram ale wysle esa tyz przed wyjazdem, dlatego zostaw takze swoj namiar. Jestem z dzielnicy Katowic Ligota. Pozdr

 

Ok to w takim razie na niedziele. Jak bedzie padalo lub pochmurno takze mozna pojezdzic. Trzeba pomyslec tylko nad trasa.

 

W sobote takze sie wybieram, jesli ktos chetny na trening to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie esa ci wyslalem, wiec masz moj numer tez jak jestes z ligoty to mozemy sie gdzies indziej nawet zgadac by nie jechac przez park. Jak juz sie godzine ustali to sie spotkamy jakies 30minut wczesniej

 

ilu osób ma jechać w ogl? czym więcej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...