Skocz do zawartości

[serwis] przed sezonowy przegląd


vismanio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
nie nie Broń Boże - Golda nie mylę - tylko napisałem że skoro polecasz Rzgowską 145 - to to jest właśnie RoweroManiak prawda ? :) I tam jest cudnie :):) :):)

Ja mam nieco odmienne zdanie, może moje rowery to wyjątek, ale pełen przegląd mam wrażenie został zrobiony na "odp...l".

 

Na razie nie zaglądałem do drugiego roweru, ale w jednym linka od przerzutki prawie się urwała w ciągu tygodnia ("eeee jeszcze jest ok..."), przerzutki, łańcuch, wolnobieg zasyfione tak jak przed przeglądem, do suportu nikt nawet nie zajrzał (po rozkręceniu zobaczyłem i poczułem stary smar z piaskiem). Przerzutka tylna wyregulowana fajnie, przednia chodziła gorzej niż przed serwisem. Jeden z rowerów zaczął skrzypieć po przeglądzie, drugi w którym pojawiło się skrzypienie przed przeglądem, skrzypiał nadal - rozwiązaniem przy reklamacji, było dokręcenie korb "na siłę" - podziałało na 20km, następna diagnoza - luz na korbach. Korby i suport wymieniłem sam i raczej nie zajrzę tam ponownie.

 

180zł za wymianę linki, regulację przerzutek i psiknięcie jakimś smarem w sprayu na łańcuch to trochę za dużo, pobawię się sam w naprawy i wymiany, a roweromaniak stracił klienta. Z jednej strony moja wina, że nie zainteresowałem się za co płacę, z drugiej - jakbym się znał, to bym tam nie pojechał. Szkoda, że za tą wiedzę zapłaciłem prawie dwie stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...