Skocz do zawartości

[do 1500 zł] MTB lub Cross


Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresował mnie jeszcze ten model: Kelly's Quartz 2010 Rower górski Kelly's Quartz | MTB | Sklep Rowerzysta.pl rowery

Osprzęt niszczy tą Meride... Jakie jest Twoje zdanie biker90 ?

nawet nawet, ja bym się przejechał na nim najpierw bo oczami się nie kupuje tylko przypasować musi, jak tamten ci pasuje to masz już jakieś porównanie i wiesz czego oczekujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Kelly's mi się optycznie nie podoba, jednak bym to przełknął gdyby był jakościowo lepszy. Ciekawe jak bardzo przyjemność jazdy będzie się różniła pod względem osprzętu...

mam kellysa scarpe, nic z nim się nie dzieje, chociaż nie ja na nim jeżdżę (okazja 2stówki za niego dałem plus dwie kolejne na wymianę napędu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no meridka fajna, pieknie się prezentuje, fajnie się jeździ (po sklepie :icon_cool: ), ale tak podliczając koszty osprzętu tej meridy i kellysa wyszło więcej niż różnica w cenie zakupu (1289 vs. 1399). Szczególnie zależy mi na dobrych kołach (waże 90kg+) i korbach. Rozumiem, że suporty są na łożyskach maszynowych? Wybaczcie jak zadaje oczywiste pytania, ale jak widać z treści moich pytań jestem laikiem w temacie rowerów :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena (i klasa) przerzutek i manetek w Kellysie jest wyższa o około 100 zł od ceny tego osprzętu w Meridzie, na korbie ta róznica to 40 zł. Nie wiem jak z obręczami i suportem. Alivio (w Kellysie Deore) w Meridzie z tyłu spokojnie by mi wystarczyło, piasta pewnie tez by była wystarczająca, boję sie tylko czy suport wytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby miałoby się w niej popsuc?

Właśnie trudno sobie wyobrazić awarie ramy :)

 

Moja poprzednia merida wytrzymała 7 lat ostrej jazdy sprawna do teraz ale kupiłem nową.

Właśnie na taką eksploatację licze.

 

Dzieki Panowie za rady :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...