Skocz do zawartości

SpoconyRycho

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SpoconyRycho

  1. To chyba do MTB, ja mam szosę. Moje trochę inaczej wyglądają. Może w serwisie mi doradzą. Wezmę ramę i zapytam czy mają jakieś stery maszynowe.
  2. Ten filmik akurat nie wiele pomoże bo nie mam tych dziurek. Jedyna opcja to serwis albo zakup klucza. Ale szkoda mi kupować klucz na jeden raz. Na górnym jest tylko napis FSA855-2 a na dolnym FSA. Ale to chyba nic nie znaczy. Chętnie bym założył coś lepszego pasującego.
  3. Ok, czyli nazywa się to bieżnia. Problem że ta bieżnia tak siedzi że nóż z ostrzem łamanym nawet nie mogę wcisnąć. Nie wiem czy to przyklejone jest czy co. I chciałem dokupić taką część. Może w serwisie jakimś będą mieli. A pytanie z góry takiego widelca daję eksnader do widelców karbonowych i starczy?
  4. Dodam jeszcze że rower to Merida 880-16 z 2010 roku biało niebieska - może ta informacje w czymś pomoże. Postanowiłem ją przemalować dlatego jest rozebrana na części. Przy okazji wymieniam parę rzeczy jak nowe manetki czy nowy suport. Kupiłem nową kierownicę w zeszłym roku karbonową ze zintegrowanym mostkiem i tak miło mnie zaskoczyła jakość i cena jej z allieexpress że postanowiłem kupić widelec. W razie czego uderzę do serwisu.
  5. Widelec taki zakupiony Widelec Natomiast w dole ramy jest coś takiego Dolna część ramy wydaje się że jest to osadzone na stałe w ramie. W ta część wchodziło łożysko takie kulkowe Lewo dolne prawe górne .
  6. Kupiłem nowy widelec szosowy, wymiarowo taki sam jak stary 28/6 góra, 30mm dół, ale z karbonu. Rower rozebrałem ale z tego co widzę ze starego widelca nie mogę zdjąć tej dolnej części sterów jak na zdjęciu. Czy może mi ktoś doradzić jak to się nazywa i np. podrzucić link? Stary widelc Dodatkowo stary widelec był aluminiowy z taką gwiazdką, czy jak kupię ekspander do widelca karbonowego to wystarczy żeby wszystko dobrze się trzymało czy coś jeszcze powinno się robić? Dzięki i pozdrawiam, Łukasz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...