Skocz do zawartości

Iceman1982

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Iceman1982

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Od tygodnia
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Hmm... Usiadłem, ustawiłęm wysokość (musiałem wysunąć sztycę na max co nie jest chyba zalecane - ważę 110kg) i jakoś blisko mi było do kiery. Tak, to subiektywne uczucie.
  2. Witam, Upatrzyłem sobie nowy rower Marin DSX FS. Niestety obecność w sklepie zweryfikowała wybór - rama XL jest za mała dla wzrostu 191cm. Jaki inny rower w podobnej cenie można kupić ale aby miał większą ramę? Sprzedawca oczywiście polecał Marin Four Corners 2 ale cena 2k wyższa i kierownica nie jest płaska. Szukam roweru do jazdy po mięscie i delikatne szutry/las, czasem dłuższe wypady turystyczne. Płaska kierownica, amortyzator z przodu i duża rama. Gravelowa kierownica raczej odpada. Teraz mam dwa rowery: Romet INZAI - do miasta ale cięzkie koło tylne przez Alfine, wąska kierownica - dobry na krótkie dojazdy ale idzie na sprzedaż. Qube ACID z ramą XL - lekki, za grube opony i rama dość krótka. Dobre podzespoły. Ten zostanie dla syna. Co możecie polecić? Na co zwrócić uwage?
  3. Gdzie w Łodzi się przymierzałeś do tego roweru?
  4. Witam, Upatrzyłem sobie nowy rower Marin DSX FS. Niestety obecność w sklepie zweryfikowała wybór - rama XL jest za mała dla wzrostu 191cm. Jaki inny rower w podobnej cenie można kupić ale aby miał większą ramę? Szukam coś ala gravel z amorkiem z przodu, płaską kierownicą i dużą ramą. Sprzedawca oczywiście polecał Marin Four Corners 2 ale cena 2k wyższa i kierownica nie jest płaska.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...