-
Liczba zawartości
1 050 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez XC100S
-
I cyk, mamy to https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-all-mountain-rockrder-feel-900s-team-edition-karbonowa-rama/_/R-p-337446?mc=8732268
-
Ale jest gwarancja, tak ? Oddaj to jak nie mogą zrobić i weż nowy lub inny. Szkoda czasu na to. Ciągnąć to na forum można jak byś sam miał to zrobić.
-
Wchodzę w to, tylko obawę mam że w polszy będzie drożej.
-
Załóż inne koło. Tu chodzi o to wycie opon czy o to powtarzające się grzechotanie ? Może coś w obręczy jest.
-
-
-
[szerokie opony do wąskiej ramy] ma to szanse
XC100S odpowiedział kamilodirt → na temat → Druciarstwo rowerowe
Obręcz jaką ma szerokość wewnętrzną ? 26 mm to minimum dla opony 2,5 cala. -
Rowery mają teraz naprawdę niskie ceny, akurat na "Pepper" podglądam. Oczywiście nie w naszych sklepach bo np tu próbują wciskać gniota poprzez cenę. Pomijajac XC100 za okolo 4 tysie to dokładając ze 5 setek mamy już petardę. A przecież poniżej tych czterech tysięcy też są fajne rowery, które wcześniej miały wyższą cenę. Żal patrzeć jak ciągle i na wspomnianym SprintRowery i "fabryka rowerów" są prezentowane rowery w tak wysokich cenach. Można zrozumieć nie smak do napisu Rockrider ale w Hiszpani, Niemczech czy Włoszech sklepy sprzedają marki znane i w niskich cenach z powodu końca sezonu.
-
Petarda https://www.pepper.pl/promocje/rower-mtb-merida-big-nine-600-705999
-
Rewelacja !!! https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-dlugodystansowy-elops-900-wysoka-rama/_/R-p-305017?c=Turkusowy_Niebieski&wgu=293400_1676810_16901044194957_2c7b7bec7c&wgexpiry=1721640419&tag3=293400_1676810_16901044194957_2c7b7bec7c&utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=8545&utm_content=&cvrid=CVR.8545..8670.affiliate-networks..ed5f7229b000d32ade4fd8c0194e1414&cvrpid=8545&cvrsid=&utm_term=CNVSR_8545-
-
https://www.pepper.pl/promocje/rower-full-radon-skeen-trail-al-70-rockshox-pikedeluxe-select-130120mm-shimano-slx-magura-700595
-
https://www.pepper.pl/promocje/trek-x-caliber-8-700459
-
[wybór] Raymon FullRay 130E 6.0 vs Rockrider E-expl 520
XC100S odpowiedział w0jtek → na temat → Elektryczne - e-bike
Ja jednak decatlonowy rower wybieram z powodu łatwiejszego serwisowania. Tylko aku trochę słaby a ten dodatkowy nie wiem ile kosztuje. Opony podobno bardzo kleją co pod górę przeszkadza. -
https://www.ibksport.eu/orbea-laufey-h30-2022-raw-aluminum/p?gad=1&gclid=Cj0KCQjwkqSlBhDaARIsAFJANkgKPQeifr1fIEis94y7jj-fSRe7wA_9EjZO62U3x6rHeAiakVxYsGQaAoBXEALw_wcB&skuId=5893 https://www.ibksport.eu/orbea-laufey-h30-2023-dark-green-met-gloss/p
-
Pe peee rrr nadchodzi iii 🤣 https://www.pepper.pl/promocje/rower-enduro-full-trek-remedy-8-xt-2022-m-l-xl-oliwka-695500
-
Mnie to bez różnicy czy to Pepper czy ... Są osoby chcące kupić rower to daje namiary. Wcześniej był żal że omijam Pepper. Wsumie to i tak ciągle pytają co kupić a tu nikt nie czyta to mi to lotto.
-
https://www.pepper.pl/promocje/rower-rose-count-solo-1-powietrzny-amortyzator-full-deore-hamulce-tarczowe-694148
-
https://www.pepper.pl/promocje/rower-yt-industries-capra-core-1-enduro-692686
-
Bez klocków, tarczy, też tak jest ?
-
W każdym serwisie jest lider i gdybyś jednak tam ponownie się udał to tylko z nim rozmawiaj. Serwis Decathlon na gwarancji nigdy nie rozbiera łożysk suportu. Wymieniają na nowy.
-
https://www.pepper.pl/promocje/rower-bmc-speedfox-two-aluminium-691974 Tak jak piszą na Pepper trzeba znaleźć pośrednika np na Allegro bo nie wysyłają do polszy. https://www.pepper.pl/promocje/rower-mtb-full-ktm-scarp-elite-2022-692041 https://www.pepper.pl/promocje/rower-full-mtb-trek-remedy-8-691597
-
"serwisant z prawdziwego zdarzenia" Pojęcie bardzo względne a ja uważam że takiego nie ma. Jest się wygranym jeżeli sami robimy przy rowerze. Uwzględniając wszystko co złe w Decathlon to można i tak wynieść więcej korzyści. Oczywiście zdając sobie sprawę że gdzie indziej też jest przecież b. często problematycznie, a tak jest.
-
Nie no, w końcu zrobią, to nie samolot. Ja dzisiaj zwracałem kask, już trzeci i ciągle był problem z paskiem. Pedały też zwróciłem bo jednak nie są warte dwóch setek. Bez problemu gotówka. Źle jest dosyć często w różnych sytuacjach ale zwroty przyjmują a serwis, tyle czasu żeby zrobić dobrze potrzebują. Gdzie indziej też bywa źle. Najważniejsze żeby być świadomym.
-
Bardzo wnoszacy post, naprawdę. Ty taka "cwana gapa", nie ?
-
Żeby cierpliwości nie brakło tylko. Przerąbane ... Tu też na dzień dobry problem z "540".
