Skocz do zawartości

dran2

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 557
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dran2

  1. Skacząc na 10 letniej aluminiowej ramie ze zmodyfikowaną wyższym amorem geometrią ryzykujesz że główka nie da rady i będziesz potrzebował dentysty. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  2. To dobra metoda, powinna działać. Zobacz czy ten majster dobrze przykręcił zaciski. Jak coś popieprzył z podkładkami to możesz mieć problem regulacją. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  3. O nic mu nie chodzi, bardzo niejasno się wyraził po prostu:). Pokretla są tam gdzie mają być, pod warunkiem że są. Pokretło od tłumienia nie występowało w każdym roczniku XCRa więc upewnij się że jest w tym co chcesz kupić bo bez tego nie jest wart tych 200zl. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  4. dran2

    [BR-M395] zestaw z allegro

    Za tą cenę brać. Te hamulce sa prawie identyczne jak 445, zdecydowanie nie warto dopłacać prawie drugie tyle.
  5. Bez dętek możesz "dojechać" zużytą oponę. Poczytaj sobie o ghetto tubeless. Sam wybór opony zależy od warunków, mocna opona w teren może blyskawicznie zniknąć na asfalcie. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  6. dran2

    [Zakup] 29er do 1700 zł?

    Sprzedawcy zmieniają zdanie w zależności od stanu aktualnych zapasów magazynowych. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  7. Tanie mechaniczne hamulce zawsze gną tarczę bo mają tłoczek tylko z jednej strony. Jak Ci to naprawi to będzie trzeć. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  8. Złap kluczem nastawnym przez szmatę za całą śrubę w której jest to pokrętło, odkręć. Wyjdzie razem ze sprężyną i będziesz mógł to rozruszać na luzie albo czymś nasmarować.
  9. Ale ząbki są innej szerokości. Klucz do kaset wejdzie w wolnobieg, ale na odwrót już nie. Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!
  10. dran2

    [rower] 29er na dalekie wyprawy

    Scale to raczej wyscigówka, mało wygodny na długie wyprawy. Że scotta bardziej Aspect by Ci pasował. Prosta pozycja to na długich dystansach plus.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...