Skocz do zawartości

venom2000

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez venom2000

  1. 26" nie umarło i ma się dobrze w odświeżonej wersji 27,5" więc przeniesienie do działu retro nie jest na miejscu
  2. SID zamiast Recona Silvera i jazda zrobiła się przyjemniejsza
  3. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Czy widziałeś tej wielkości tarczę w tylnym kole? Moment zaciśnięcia klamki równoznaczny z wyrwaniem tylnego widełka,na chwilę obecną sam mieszasz chłopakowi w głowie
  4. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    160 na tył a 180 na przód i miodzio będzie,tył Peaka przygotowany jest pod PM
  5. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    "M"-kę wyłącznie bo "L"-ka będzie zbyt duża, w mojej ramce zawitał nowy amorek taperowany SID z czarnymi lagami na QR15
  6. Sorki ale to info z pierwszej ręki nie ploty http://7anna.pl/NS-Bikes-2015-Snabb-E-Custom-news-pol-1418134685.html
  7. Pany,nowe wieści z kruchty Snabb będzie dostępny w sprzedaży pod koniec Grudnia a same ramy pod koniec Stycznia 2015
  8. Kto je krzesnymi ? Osłona pod łańcuch powinna być odwrotnie
  9. Woj. Świętokrzyskie,Gmina Brody nad zalewem
  10. Na chwilę obecną tylko pełne oferty kompletnych ram http://rowerowy.com/search?q=snabb na same ramy trzeba będzie zaczekać trochę
  11. venom2000

    PEAK 29"

    ACCENT PEAK 29"
  12. Mam słabe serce,panowie bardzo wasz proszę nie dawajcie więcej zdjęć
  13. W którym elemencie widać kopię?
  14. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Przy moim wzroście 175 cm mam ramę "M"kę ze sztycą 400,mostkiem 90mm i kierownicą 720,te ramy są spore muszę dać krótszy mostek i szerszą kierę bo mi dupsko ucieka do przodu na siodle pomimo przesunięcia siodła w przód i utrzymania go w idealnym poziomie
  15. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Sorki mistrzu ale to nie wątek o 26" a o 29"
  16. venom2000

    [amotyzator] wymiana

    Możesz zostać przy 9 bo wybór piast masz olbrzymi,pod QR15 jest już mniejszy zdecydowanie ale za to dostajesz sztywność przodu i nie wozi cię jak starą łajbą,zakup pod QR15 wiąże się z zakupem piasty pod niego co generuje ci dodatkowy koszt min.150 zł plus ponowne zaplatanie koła
  17. venom2000

    [amotyzator] wymiana

    Poszukaj Reby,Sida,Recona Golda ale z goleniami 32 a nie 30
  18. venom2000

    [Big nine 40md] tuning

    Rozumiem twój zapał i chęć do zbudowania maszynki do mocniejszej zabawy ale poszedłeś w złym kierunku,tak jak napisał Nabiał powinieneś był zacząć od dobrej bazy ramy bo to ona jest najważniejsza a teraz generujesz sobie niepotrzebne koszty wymiany całości osprzętu i niczego w zasadzie nie osiągniesz a napęd 3x10 to już przerost formy nad treścią
×
×
  • Dodaj nową pozycję...