Skocz do zawartości

mac1ej

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    232
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mac1ej

  1. Mam takie pytanie do użytkowników Epicona w wersji LOD, które mnie męczy już dłuższy czas czy warto dopłacać do manetki te 60zł czy też nie? Bardzo wam jej brakuje czy w ogóle?
  2. Ocena - pozytywna Komentarz Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem, a dzisiaj rano przyjechał do mnie kurier. Może czas realizacji nie powala, ale wszystko się zgadza i jest zgodnie z zamówieniem, a nawet lepiej, bo zapłaciłem za piastę M595, a przysłali mi M675 SLX.
  3. Ja wcześniej w kasku nie jeździłem, bo było mi szkoda na niego pieniędzy... Ale jak ostatnio na ścieżce w lesie dostałem dwa razy porządnie w głowę gałęzią to wiedziałem, że jednak muszę go kupić. Zakupiłem polecany przez was Giro Indicator i jestem bardzo zadowolony, idealnie do mnie pasuje i nawet nie czuje, że mam go na głowie.
  4. Kolego nie żebym coś Ci mówił, ale lepiej tego nie montuj... Chcesz mieć rower górski czy może dyskotekę i wiochę na całego ?
  5. To mówisz, że w tej cenie ten kask: http://allegro.pl/kask-giro-indicator-black-uni-54-61-2012-wyprz-i2500903238.html będzie najlepszy ?
  6. Witam, przymierzam się do kupna kasku, ale niestety mój budżet jest dosyć niski. Szukając kasków, znalazłem taki na allegro: http://allegro.pl/kask-mtb-bell-venture-black-m-55-61-wyprzedaz-i2505653216.html Czy będzie to dobry wybór w tej cenie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...