Skocz do zawartości

chaozz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  390
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez chaozz

 1. W dniu 20.06.2022 o 09:47, Rafu napisał:

  Sytuacja zmieniła się we Wrocławiu, gdzie pomimo braku miejśc, weszło sporo osób "bez gwarantowanego miejsca siedzącego". Tutaj zaczęło się trochę scen, ale generalnie do przeżycia ;) 

  Hej. Możesz opisać dokładniej o co chodziło? właśnie kupiłem bilet dla siebie i roweru na ten pociąg z Wrocławia właśnie. Na piątek. Myślę że skoro już go mam to ani dla mnie ani roweru miejsca nie zabraknie? Rozumiem że do pociągu wsiadło dużo podróżnych, z rowerami też? Mogą być problemy z uzyskaniem miejsca dla roweru mimo ważnego biletu?

 2. Dzięki za odpowiedzi. Wycieczka już była. Tereny bardzo fajne ale chyba pod gravelka. Piszę tutaj o okolicach jeziora Bystrzyckiego o które mi chodziło. Oczywiście masyw Wielkiej Sowy i Włodarza znam dobrze. Zaciekawiły mnie Wałbrzyskie w okolicach Jedliny i ten tunel. Możliwe że tam się też kiedyś wybierzemy. Jeśli ktoś coś bardziej zjazdowego tam zna to chętnie się dowiem. Chcemy tam jeszcze wrócić. 

  strava1923594580605090832.jpg

 3. Hej!

  Mam pytanko do lokalsów. Planujemy z punkową ekipą wycieczkę w tereny w okolicy Jeziora Bystrzyckiego. Czy zastaną nas tam jakieś fajne smaczki?

  Wycieczka ma być bardzo lajtowa ale jakiś fajny endurowy zjeździk by nie zaszkodził. Widziałem tam kilka segmentów na stravie ale głównie podjazdowe. Jest też szlak czerwony Strefy MTB. Jest tam coś więcej ciekawego w pobliżu? Mogą być warte zobaczenia miejsca widokowe albo ciekawe formacje skalne. Taska ma mieć tak nie więcej niż 45 km i 1500 przewyższenia. Chcielibyśmy ruszyć z Zagórza.

  Peace!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...