Skocz do zawartości


Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
-----

Wydarzenie: Zbiórka "Pomóż spełnić marzenia" Fundacja NNT

w Polska
Dodane przez Monika1188 , 15 mar 2017


Odbędzie się 10 mar 2017 przez 31 mar 2017 (Wydarzenie kilkudniowe)

Monika1188


Witajcie.
Fundacja „Niewidomi Na Tandemach”.
Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki oraz udostępnienie tej informacji dalej.
Poniżej załączam treść ogłoszenia oraz link do naszego posta na facebooku.
Z góry dziękujemy za każdą pomoc i udostępnienie :)
Przy okazji zachęcamy także do polubienia naszej strony :)

Jesteśmy 3-letnią organizacją, która stawia przede wszystkim na aktywny wypoczynek i dostęp do kultury dla osób niepełnosprawnych, starszych, z małych miejscowości,
Przewodnim celem Fundacji są rajdy, wyprawy, imprezy tandemowe dla osób niewidomych lub z innymi niepełnosprawnościami, które nie pozwalają na samodzielną jazdę na rowerze. Mamy już za sobą wiele ekspedycji rowerowych. Jeszcze więcej przed nami, ale żeby je zrealizować, musimy naprawić Fundacyjne jednoślady. Tandem jest drogim sprzętem i niewiele osób stać na jego zakup. Dlatego większość naszych uczestników korzysta z tych, które im udostępniamy.
Wyremontowanie, usunięcie wszelkich usterek wynikających z częstej eksploatacji naszych rowerów jest bardzo kosztowne.
Posiadamy 10 egzemplarzy, w różnym stanie i wieku.
Jednym z nich jest 16-letni tandem fundacyjny "AUTHOR", który brał udział między innymi w „Rajdzie od źródeł Wisły do jej ujścia”, a nasz najmłodszy tandem "PANTHERBIKE", którego dostaliśmy w zeszłym roku od NSK, zadebiutował w „Rajdzie dolnośląskim”.
W 2013 roku Polonia Kanadyjska podarowała nam dwa tandemy "TWIN RIDER", natomiast w ubiegłym roku zakupiliśmy sześć kolejnych, używanych tandemów.
Dzięki temu mogliśmy zorganizować wiele wypraw rowerowych takich jak np. „Suwałki-Wilno w obie strony, Bolesławiec-Monachium, Gdynia-Toruń, również nasze tandemy można było spotkać na szlaku Odra-Nysa.
Tylko w ubiegłym roku każdy tandem przejechał ponad 1500km.
W tym roku nasze tandemy pojawią się między innymi na 5-dniowym obozie tandemowym w Bochni, pozwolą wziąć udział 25 osobom niewidomym w II Szosowym Maratonie dookoła Jeziora Miedwie w Morzyczynie, a 14 osób niewidomych wybiera się na Rajd charytatywny dookoła Irlandii.
Niestety, po kilku latach użytkowania wymagają one solidnego przygotowania do tegorocznego sezonu rowerowego, stąd nasza gorąca prośba o finansową pomoc.
Na niezbędne naprawy: potrzebujemy zebrać kwotę:
4 500 zł.
Do 31-03-2017 czekamy na Wasze wsparcie. Prosimy Cię poinformuj znajomych, że również oni mogą przekazać niewielką darowiznę, by uzbierać niezbędne 4 500 zł, na remont 10 tandemów.
Nie czekaj! Działaj razem z nami! Zaangażuj się! Pomóż nam! Dołącz do grona darczyńców!
Pomóż Nam Spełnić Marzenia!

Powiadom znajomych o naszej zbiórce i udostępnij link. Pomóż Spełnić Marzenia | FUNDACJA NIEWIDOMI NA TANDEMACH
To nic nie kosztuje, a dzięki Tobie kolejni niewidomi uczestnicy niezapomnianych rowerowych wycieczek po całej Polsce, poczują wiatr we włosach, zapach łąk i lasów.

Post na facebooku
https://www.facebook...489422081474559
  • 00 komentarzy