Witam. Również zaczynam przygodę ze streetem/dirtem (większy nacisk na street. Zdaje sobie sprawę, że rower Kross Sign Ds nie jest "najlepszy" do tego ale potrzebuje roweru na którym będę mógł również kawałek przejechać. Czy kross sign ds to dobry wybór na początek ? Jeżeli by mnie to wciągnęło to ewentualnie później jakieś modyfikacje (amor, hamulec, rama) ?