Skocz do zawartości

[siodło] do MTB w przedziale 100 - 250 max


lukaszgrb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Tak jak w temacie szukam alternatywy dla ori siodła w Moim Specu ... 
Ważę około 90 kg Mam 177 cm i problem polega na tym że w czasie jazdy tylko jedna z Moich kości kulszowych ( możliwe że pomyliłem nazwę dwóch głównych kości tyłka które opierają się na siodełku ) jest oparta na siodełku a druga w Moim odczuciu . Więc ewidentnie jest za wąskie dlatego też proszę o poradę co wybrać jeśli chodzi o markę model bo tak naprawdę dopiero zaczynam Swoją rowerową przygodę na poważnie ... Z tego co Mi wiadomo to wiele osób poleca WTB i speca chociaż Ja potym co miałem przy rowerze jestem jakiś trochę zniesmaczony aczkolwiek jeśli ktoś przedstawi Mi argumenty nie do przebicia przemawiające za Specem to nie ma problemu może być Spec . Dodam że przeszukiwałem forum ale niczego nie znalazłem pasującego w 100% dla Mnie , jak również to że kwota nie musi być w pełni osiągnięta jeśli chodzi o cenę :) 

Z góry dziękuję za pomoc,odpowiedzi i przepraszam jeśli źle coś z formułowałem lub nazwałem ponieważ jest to Mój pierwszy post . 
Pozdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...