Skocz do zawartości

[rower] Silverback Sola 2


miki1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, na wstępie pragnę się przywitać. Zrobię to tutaj bo nie wpadł mi w oko taki temat. Cześć wszystkim!

Jestem niezarejestrowanym użytkownikiem forum od dosyć długiego czasu. Chciałbym zmienić swojego szosowego singla po kilku latach i poczuć znów leśne i nie tylko ścieżki. Kwota jaką dysponuję to 3400 i jest ona w żadnym wypadku nie przekraczalna. Model niższy Sola 3 polecany jest w niższym przediale cenowym, może w tym przediale sola 2 będzie też jednym z najlepszych wyborów? Z tego co udało mi się prześledzić na forum nie ma złych parametrów ten rower w tej cenie, zwłaszcza waga wydaje się bardzo okej. Co o tym sądzicie? Mogę także podać wzrost 182cm i wew. wymiar nogi(od jajec po stopę) to 87,5cm i 92kg żywej wagi :).

 

http://www.silverbacklab.com/bike/mountain/silverback-sola-2/ to ten rowerek. Mam nadzieję, że powiecie czy warto w niego wchodzić. 

Edytowane przez miki1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Co sądzisz o tym rowerze? Warto ? Nie wiem czy okreu wyprzedażowego nie przespałem. Może zamiast teraz się spinać na mtb 29" przez zimę złożyć coś samemu na nowym napędzie , ramie peak i innych używanych gratach ? Dam radę osiągnąć wagę mniejsza równą 12,5kg ? do 3500 ? Miło by było wysłuchać ludzi bardziej doświadczonych i w temacie bo przerwę z mtb miałem dosyć sporą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o składanie roweru to ciężko będzie coś fajnego uzyskać w tej cenie. Nie polecam części używanych. Pamiętaj kupujesz rower na którym będziesz jeździł przez kolejne parę dobrych lat i lepiej wejść w nowy sprzęt z pełną gwarancją producenta.

 

Nie wiem czy bywasz w Poznaniu jeśli tak to możesz kiedyś podjechać do mnie i przymierzyć rower tej marki.

 

Jeśli chodzi o sam rower to jest jak najbardziej ok. Ma dobrej jakości osprzęt, dobry amor, dobry amortyzator. 

 

Jeśli będziesz miał pytania napisz na priva proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...