Skocz do zawartości

[1700-2500 zł] cross dla laika :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Budżet określony,jestem w stanie wydać ok 2000 zł na rower który użytkowałbym 2-3 razy w tygodniu na wypady po kilkanaście - dziesiąt km,jako uzupełnienie dla rekraacyjnego biegania;mam 39 lat,mierzę 180 cm przy ok 85 kg,rower użytkowałbym głównie na terenie twardym (asfalt,kostka) ale pewnie w jakąś drużkę polną czy ścieżkę w lesie też chciałbym wjechać

Jako że niespecjanie bozia obdarzyła mnie talentami technicznymi w jakieś modernizacje czy ulepszanie sam bawić się nie będę,chcę mieć więc rower gotowy do jazdy.

Zdążyłem się już zorientować że w okolicy Poznania jest kilka punktów stacjonarnych gdzie rowery można obejrzeć i się przejechać;byłem już w jednym z takich i w oko wpadł mi Giant Roam 2 czy 3 (od razu zapytanie czym się różnią te rowery od 0 do 3 ?),ale przeglądając to forum często pojawiają się takie nazwy jak Northtec Caledon DB,modele Krossa,Meridy czy Unibika

Czy jest w stanie ktoś mi pomóc w wyborze ?:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kupisz przez internet to serwis będziesz miał tam gdzie zaprowadzisz rower ale wtedy płacisz więcej za serwis ale mniej za rower jeżeli kupujesz stacjonarnie to wszystko bedziesz miał w miejscu zakupu ale cena roweru jest wyższa chyba że postarasz sie o dobry rabat więc teraz pytanie gdzie chcesz kupic rower :icon_question:

dobrą propozycja jest ten Kross  http://www.dobrerowery.pl/kross-evado-5-0-2013 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wybierzesz giant-a to dodatkowo płacisz za logo na ramie a więc w Twoim budżecie to giant będzie miał gorszy osprzęt od tego northtec-a który jest produkowany przez mało znaną firmę która ceną chce sie wbić w rynek

 

Ten Kross widzę jest w Poznaniu ale model 2014 w cenie ok 2800

Między 2013 a 2014 są jakieś znaczące różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2014 roku ma lepszy amortyzator juz powietrzny napęd na tym samym poziomie hamulce innych firrm ale reprezentuja podobny poziom hamowania oraz piasty w kołach sa lepsze więc masz moźliwośc kupienia w tej cenie to warto nie wiem czy pytałes sie juz o rabat może jeszcze taniej dostaniesz oczywiście mówimy tu o evado 5,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...