Skocz do zawartości

[1000-1200 zł] MTB lub Cross


RSh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

chciałbym kupić sobie rower w przedziale 1000-1200 zł. Roweru będę używać do dojazdów do pracy a także do pojeżdżenia dla samej rozrywki, kiedyś może jakieś dłuższe wypady. Głównie będą to normalne drogi, myślę że ok 80% czasu właśnie na zwykłych drogach będę jeździć, 20% to jakieś drogi leśne. Mam ok 193cm wzrostu i waga ~85-88kg, rama myślę więc że 21". Czytałem sporo o Lazaro Integral V3, nie ma go niestety obecnie na allegro, byłaby jakaś ciekawa, solidna alternatywa? Z góry przepraszam jeśli podałem w tytule złe rodzaje, jestem w tych sprawach laikiem ;) . Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie roweru na pewno amortyzator nie jest najlepszy dobrze że ma blokadę, napęd klasy alivio, jeżdziłem w swoim czasie na tej klasie osprzętu i chwale sobie, koła dwukomorowe więc dośc mocne szkoda że nie są oczkowane albo sa a ja nie widzę :icon_question: w rowerach markowych ze te pieniądze dostaniesz na pewno gorszy osprzęt dla mnie to opłacalny zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po 10 najpewniej kupię ten rower, dzięki za pomoc :)
Możesz mi jeszcze powiedzieć jaki dodatkowy osprzęt wziąć, głównie chodzi mi o błotniki i światła, czy jest to kwestia pójścia do rowerowego i kupienia pierwszego lepszego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie jeździsz nocami to lampki przedniej silnej nie musisz kupować co do tylnej polecam tą http://www.ceneo.pl/9446174 błotniki to dobierzesz sobie w rowerowym do tego dobre zapięcie jakię łatki torba podsiodłowa zapasowa dętka, tańszy multitool i mozna spokojnie jeździć no i oczywiście pomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...