Skocz do zawartości
  • 0

Nawigacja rowerowa


Gość Darek

Pytanie

Gość Darek

Witam. Od jakiegoś czasu często planuje sobie wyprawy rowerowe znanymi szlakami rowerowymi w małopolsce, do wyznaczania szlaków rowerowych korzystam ze strony http://www.malopolska.szlaki.pttk.pl/geoportal/

 i tutaj mam pytanie. Istnieje tam możliwość pobrania szlaku z pliku GPX, poszukuje programu (nawigacji) na androida która pokieruje mnie danym szlakiem wygenerowanym poprzez ten plik. Byłbym wdzięczny za wskazanie oprogramowania pod androida z którym będą współpracowały te pliki. Dodatkowo potrzebuje informacji czy istnieje możliwość edytowania tych tras, a dokładniej chodzi mi o wyznaczenia punktu startu i końca bo z tego co się orientuje to te pliki mają już w sobie przypisane te punkty a nie zawsze początek trasy jest mi "po drodze".

 

Nawigacja bardzo ułatwiłaby mi sprawne poruszanie się szlakami, niestety ale żyjemy w świecie wandalizmu i niekiedy bywa tak że ktoś zamaluje lub zniszczy oznaczenia szlaku, przez co można po prostu zboczyć z kursu który się zaplanowało, co w moim przypadku już miało kilka razy miejsce.

 

Dzięki za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...