Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

ok, dziekuje

ale to w sumie malutka roznica

i do konca nie wiadomo na czyja korzysc

moze Kellys zrobilo dobre obrecze? 

zreszta to mozna wymienic jakby cos bylo nie tak

dopytam o te kola

 

i chyba bede sie kierowal estetyka jesli roznice sa male a cene uda mi sie uzyskac podobna

 

jeszcze raz bardzo dziekuje za rady

forum jest super

zaraz pewnie przejde do dzialu trening i wycieczki :)

 

Edytowane przez Przemo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To który model wybrałeś? Czytam Wasze ostatnie wpisy i ten Spartacus mi się zaczyna podobać a też mam podobne wymagania cenowe. Mój poziom zaawansowania na rowerze: podstawowy, 170 cm wzrostu, 90kg wagi. 

 

Ta rama w Spartacusie jest dużo gorsza od pozostałych wymienionych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że gdzies w innym wątku wspominałeś o trochę droższym niz temat zakłada Northtec Caledon 28. Gra jest warta świeczki? Wiesz może gdzie we Wrocku ewentualnie znajdę sklep gdzie mógłbym go zobaczyć i ewentualnie przymierzyć się do ramy 17"?

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To który model wybrałeś? Czytam Wasze ostatnie wpisy i ten Spartacus mi się zaczyna podobać a też mam podobne wymagania cenowe. Mój poziom zaawansowania na rowerze: podstawowy, 170 cm wzrostu, 90kg wagi. 

 

Ta rama w Spartacusie jest dużo gorsza od pozostałych wymienionych?

 

ja sie zastanawiam nad Kellysem lub Northtekiem

Spartacus jako rezerwowy

sprobuje sie przejechac na jednym i drugim, pomacac itp.

Spartacus ladnie wyglada na zdjeciach i zobacze go w realu dopiero jakbym kupil 

szkoda ze nie ma tu jakiegos uzytkownika lub kogos kto widzial/jechal na tym rowerze

 

Edytowane przez Przemo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam dla dziewczyn crossa, budowa filigranowa 162 cm przy 48 kg, wewnętrzna długość nogi to 78 cm. Wizualnie podoba nam się zarówno Kends Maestro i Lazaro V3. Przedział cenowy to 1500 +/- jeśli warto. Jazda turstyczna, trasy o utwardzonej nawierzchni. Czy warto dopłacać do marki np: http://author.pl/rowery/turystyczne/crossowe/vista-0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli z gąszczu dostępnych rowerów można wytypować Kends Maestro/Lazaro V3 a potem jak już dopłacać to coś za 2k np:Northteca Caledon DB. Co do rozmiaru ramy można założyć jakiś pewnik :)? Bo wymienione rowerki to kupno tylko przez internet :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta wewnętrzna długość nogi na pewno jest dobrze zmierzona ?  rama na ten wzrost na pewno 17 cali, ale najlepiej odwiedź jakiś sklep i niech dziewczyna się przymierzy do ramy damskiej i  męskiej bo niektóre dziewczyny nie chcą jeździć na damskich ramach ;) moja dziewczyna by nigdy nie weszła na taki rower ze względów estetycznych jej takie ramy nie odpowiadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...