Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[rower] kross hexagon v3

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 lulek

lulek

Pro

• Nowy użytkownik
  • 101 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 19:43

nie bylbym soba gdybym sie nie pochwalil ;]

kupilem V3 nowke - rocznik 2005 przez co 100zl taniej + wymienione pedaly na jakies aluminiowe... pewnie jakies no-name ale jeszcze zobacze - moze cos tam na nich pisze ;]

po przejsciu przez prog sklepu pierwsze co zrobilem to wskoczylem na rower :D i odrazu z niego zszedlem... zeby podniesc siodlo :D zapakowalem na auto i wio do domu...

na podworku szybciutko zdjalem rower i pojechalem do kosciola (sluzba wzywa :D ;] )

na a po kosciele zostal mi czas tylko na szybki numerek ;] tzn. pojechalem do lasu, na male wertepy, bloto, piasek i kaluze :P z czego najbardziej mnie denerwowaly kaluze bo musialem mocno zwalniac - wiadomo inaczej wygladalbym jak swinia ktora wyszla z koryta - a nie moglem sobie na to pozwolic bo jak juz slyszelisie bylem ubrany tak jak to sie ludzie ubieraja do kosciola... ;]

pozniej zakret w lewo i na mala droge asfaltowa... tu w sumie nic mi nie przeszkadalo - odrobine musze pokrecic przy srobie ktora sie reguluje przednie przezutki bo w ustawieniu 2:7 (przod:tyl) lancuch odrobinke ociera sie o przednia przerzutke - konkretnie o ta taka ramke - nie wiem jak to sie fachowo nazywa :D

i ponownie zakret w lewo i zjazd na droge szybkiego ruchu ;] przerzutki 3:7 i jazda! :P na tej drodze denerwowaly mnie tylko TIR-y ktore co chwila smigaly mi kolo ucha - wkurzajace...

pozniej juz tylko zakret w prawo i do domu ;]

pointa bedzie nastepujaca: "teraz wiem czemu makrokesze sie nazywaja makrokesze" :]
znaczy mniej wiecej tyle ze to moj pierwszy rower, a nie makrokesz :D

jutro udam sie do sklepu kupic: porzadne zapiecie i albo licznik albo oslonke na - (tez nie wiem jak sie to fachowo nazywa) tylne ramie ramy :D - to miejsce gdzie zazwyczaj lancuch ociera/odrapuje rame z tylu...

teraz zacznie sie zabawa na rowerze! bede pisal jak zauwaze jakies niedogodnosci, wady itp :]

pozdrofko!

aha jeszcze podporke musze kupic :P

Użytkownik lulek edytował ten post 06 kwiecień 2006 - 19:46

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Pawel_P

Pawel_P

Maniak

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 20:47

A po co podporka do gorala? Wg mnie nie ma sensu. Zepsujesz ogolny wizerunek bika. A tak w ogole Gratuluje Zakupu. Wpisz sie do Teamu. Jest tam maly ruch, bo dopiero sie rozkrecamy he he.

#3 lulek

lulek

Pro

• Autor tematu
  • Nowy użytkownik
  • 101 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:00

podporka - bo wkurza mnie jak musze rower klasc na ziemie :\ bez sesu, Pawel a ty jak zostawiasz swojego v6? kladziesz go na ziemie?

#4 Pawel_P

Pawel_P

Maniak

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:03

Opieram go o sciane, slup, drzewo itp a czasami tez klade na ziemi. Pelna dowolnosc. Przyzwyczaisz sie.

#5 lulek

lulek

Pro

• Autor tematu
  • Nowy użytkownik
  • 101 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:22

heh ok ;]

mam nadzieje ze sie przyzwyczaje

Reklama

Reklama
  • Google

#6 wiepsz666satan

wiepsz666satan

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:23

gadacie gupoty podpurka jest dobra i powinna w rowerze być a ty sie pawel nie znasz, jak nie spada podczas skoku to wtedy jest dobra no i tyle

#7 Blue

Blue

Stary wyjadacz

• Elita
  • 3663 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:33

Sadzac po nicku to chcesz tylko sprowokowac? :) Jaka podpurka? Podpórka! Jezeli jezdzimy cos wiecej niz trekkin to podporka nie jest do niczego potrzebna , a nawet przeszkadza. Taka jest prawda ;].

#8 lulek

lulek

Pro

• Autor tematu
  • Nowy użytkownik
  • 101 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:53

w sumie to w starym rowerze mi przeszkadzala.... bo bez przerwy sie to to otwieralo... ;] nie kupje podorki! kupie oslonke na rame no i chyba licznik ;]

@blue spox po xywie juz poznaje to moj kumpel - jego ortografia sie nie nalezy przejmowac - to analfabeta :)

a ja i tak nie kupie "podpurki" :)

Użytkownik lulek edytował ten post 06 kwiecień 2006 - 22:03

#9 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2006 - 21:56

[quote]podpurka [/quotew]
W słowniku taki twór nie występuje !!!

#10 Pawel_P

Pawel_P

Maniak

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 06 kwiecień 2006 - 22:11

Jaki wielki spor (a moze spur) przez jedna podpo(u)rke (pogubilem sie, juz sam nie wiem jak sie pisze). Moze piszmy nozka?

Reklama

Reklama
  • Google

#11 Gość_Lulek_to_ja_tylko_pisze_z_telefo

Gość_Lulek_to_ja_tylko_pisze_z_telefo
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2006 - 22:18

A moze stopka ;P

#12 lulek

lulek

Pro

• Autor tematu
  • Nowy użytkownik
  • 101 postów

Napisano 07 kwiecień 2006 - 21:44

no no! ;] rowerek sie sprawuje ok!
kupilem dzisiaj ta oslone przed lancuha z authora, koszyk na bidon i u-locka ;]
'podpurki' nie kupuje - pozdro wiepsz ;P

no i mam problema... do tego u locka jest taki uchwyt ktory przykreca sie do ramy a pozniej mozna w niego wsunac sama "klodke" tylko ze po przykreceniu uchwytu na bidon nie ma juz miejsca na u-locka... macie jakis pomysl na przechowanie tego zamka? jesli nie to pozostanie mi plecak...

dzis zrobilem 15 km - nie mam jeszcze licznika ale wg mapy 15 ;] - i jedyna rzecz ktora mnie wkurzala to zle wyregulowane przerzutki - jak sadze...

mianowicie chodzi o to ze gdy z przodu mam 2 i z tylu wrzuce 6 albo 7 to lancuch z przodu trze o przednia przerzutke, to samo kiedy z przodu mam 3 a z tylu 7 - chyba juz o tym pisalem ;P chcialem sie upewnic co musze zrobic zeby takie cos wyeliminowac? jak przypuszczam srubke opisana jako H na przedniej przerzutce odkrecic czy dokrecic?

thx

pozdrofko!

---

to nie przerzutki :) to zepsuty suport - po nacisnieciu na pedal korba sie przekrzywia i lancuch trze o przednia przerzutke :P

#13 Ecia

Ecia

Wersja Terenowa

• Elita
  • 10315 postów

Napisano 08 kwiecień 2006 - 15:17

Wymień go w ramach gwarancji i spokój :P .
Pozdrówko najprostsze :) .
Daleko od szosy ;)

Gdzie jest RURA?

#14 Mefisto

Mefisto

Maniak

• Użytkownik
  • 630 postów

Napisano 09 kwiecień 2006 - 07:05

ile ten rower kosztuje w sklepie rowerowym - cena na stronie producenta to 759 ale domyślam się, że można taniej kupić:D nie orientujecie się czy tak w połowie maja mogą być jakieś promocje, obniżki cen, bo niefart chciał, że dopiero wtedy będę miał jakąś kase :029:

#15 Gość_rodick

Gość_rodick
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2006 - 01:48

no wlasnie gdzie kupic hehagonka w Wawie - TANIO:)? Bo tez jestem zainteresowany a tak wogole to jakie sa kolory tych V3?

#16 djmac

djmac

Maniak

• Nowy użytkownik
  • 305 postów

Napisano 11 kwiecień 2006 - 16:03

u mnie HEXAGON V3 i V4 - kosztuja tak samo dokładnie 709zł

#17 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2006 - 10:13

hej
sluchajcie mam problem, chce kupic V3 ale koles od ktorego chce go kupic (przez internet) pisze mi ze w tej chwili ma tylko w kolorze grafitowo-granatowym (???), na oficjalnej stronie krossa nie ma takich kolorow. Jesli sie do nie go przejade osobiscie to jak rozpoznam rame czy to aby na pewno jest V3 tzn aluminiowa a nie np stalowa z V2 (bo w V2 byl taki zestaw kolorystyczny)

#18 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2006 - 11:18

to jak rozpoznam rame czy to aby na pewno jest V3 tzn aluminiowa a nie np stalowa z V2 (bo w V2 byl taki zestaw kolorystyczny)

Aluminiowa ma dokręcany hak przerzutki.

#19 Quarion

Quarion

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 25 postów

Napisano 20 kwiecień 2006 - 09:40

A który rowerek byści polecili dla dziewczyny lubiącej jeździć po błotku, leśnych zakorzenionych drogach itd meride kalahari 500 SX czy właśnie Hexagon V3

Reklama

Reklama
  • Google

#20 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2006 - 09:47

Heksagon V3 - to naprawdę ciekawy rower - dobry wybór.