Skocz do zawartości

Trasa rowerowa Do Drogi nad Lejami Gmina Stronie Śląskie BIKESKI

Rozpoczynająca swój bieg nad Zalewem W Starej Morawie gminna trasa rowerowa "Do Drogi nad Lejami" jest ciekawą trasą o średnim poziomie trudności. Jeśli już jakieś trudności może komuś sprawić to chyba wyłącznie w kwestii kondycji, gdyż trasa w znacznym stopniu prowadzi asfaltem, a odcinki poza nim wiodą ubitymi duktami leśnymi.  Technicznie nie wymaga żadnych umiejętności, wystarczą chęci i odrobina kondycji z uwagi na dziewięcio kilometrowy podjazd o miejscami dosyć sporym nachyleniu. Na trasie mijamy kilka punktów widokowych. Pokonując tę trasę, możemy również zwiedzić jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w regionie, jaką jest Jaskinia Niedźwiedzi  w Kletnie.  Warto odrobinę zboczyć z trasy, aby zobaczyć jeszcze Sztolnie Kopalni Uranu.

Planujecie odwiedzić okolice Stronia Śląskiego, Czarnej Góry i pojeździć na rowerze zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów www.bikeski.pl 

  • +1 pomógł 1

Rekomendowane komentarze

Komentarze

Dzięki za fajny filmik ostatnio szukałem info odnośnie tras rowerowych w tym regionie. Teraz już wiem gdzie się wybiorę. Super widoki!

Odnośnik do komentarza


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...