Skocz do zawartości

Trail o zachodzie słońca :-)

Przez KrzysiekCH, 08.11.2021
  • 6 299 wyświetleń
  • 6 komentarzy

W okolicach Bike Parku Brandertal (Austria) jest sporo "normalnych" traili gdzie jazda na DH to trochę przerost formy nad treścią, jest po prostu za płasko jak na dh. Ale ten trail jakoś super przyjemnie się jechało, bez spiny, o zachodzie słońca, chociaż było trochę mokro i ślisko.

  • +1 pomógł 5

Rekomendowane komentarze

Komentarze

No troszkę płasko, ale za to fajne widoki. Kolega z przodu jak patrzę coś tak bardzo bezpiecznie na zakrętach " nie można było bardziej położyć w niektórych miejscach roweru na zakrętach ? " czytaj ... troszku szybciej pojechać, tak było ślisko ?

Fajny film Krzysiu B) :thumbsup: 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza

To nie był wyścig, tylko ostania jazda po całym dniu w bike parku :-) Ale ślisko było swoją drogą, następnego dnia jak tam jechałem to mi na płaskim przednie koło uciekło i się wyłożyłem. Ale jakoś oglądam ten filmik częściej niż filmiki z wyścigów, ten filmik z tą muzyką jakoś uspokaja :-)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Widać że baterie wyczerpane, kolega z przodu pewnie już miał " dość na dzisiaj " widać jak na dropie leciał na oparach razem z rowerem jest taki moment " już mu się nie chciało :D wiem jak to jest po całym dniu na rowerze. Muzyka fajna, chociaż ja bardziej wolę takie wolne klimaty muzyczne jak składają rowery ... ;)        

Odnośnik do komentarza


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...