Skocz do zawartości

[nowy dział]Mam propozycje dla...


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio porobiło się na forum mnóstwo teamów, clubów i innych tematów zrzeszających forumowiczów.W związku z tym proponowałbym stworzyć nowy, osobny dział dla tych teamów by forum rowerowe na max było forum rowerowym na max poruszającym różne tematy a nie tylko teamy cluby itp...Oczekuję opinii forumowiczów...Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem sens takiego czegos.

Może przybliżysz mi powód dla którego taki dzial powinien powstac, a moze ja jakis niedomyślny jestem ?

 

aaaa wiem - ze niby może jakies mega wypasne tajemniicze i w ogole taktyki układac - niahch niach hihihihi skrob skrob... <--tego nie brac pod uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowałbym stworzyć nowy, osobny dział dla tych teamów by forum rowerowe na max było forum rowerowym na max poruszającym różne tematy a nie tylko teamy cluby itp

dobry pomysl - byl by mniejszy balagan a tak walaja sie tematy klubow rowerowych i "inne" tematy na przemian. Tylko najpierw trzeba by zapytac modow czy jest szansa na dodanie dzialu "klubowego" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

a niech będzie. Wywale na samym dole forum Kluby, a w nich podfora osobnych marek. Tam bedziecie sie skupiac tylkno na jednej marce klubowej ;) . Zrobcie mi liste tych klubow.

Tak przy okazji, ten pomysl moze wypalic i to z hukiem ... z czyms wiekszym niz tylko forum, no ale to w dalekiej przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QL wladza wyraza zgode ;)

 

Klubiki:

Leader Fox Team

TrekBikeClub

<<CROSS - Bike Team>>

Gary Fisher MTB Club !!!

DunCon NKR - Niszowy Klub Rowerowy :)

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !

Unibike Extreme Team

Extreme Kelly's Bicycles Team

Giant-the best bikes Club :P

Author Racing Club!!

Merida team!!

Wheeler team

Kona Owners Area

Scott Club

Dartmoor Section!

marin team

 

Chyba wszystkie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum sie wydluzylo ale to kwestia przyzwyczajenia sie :twisted:

Do dzialu Gt ( jezeli zostana te dzialy ;) ) mozna dopisac marke schwinn i moongose - bo to caly czas ta sama firma ( Pacific cycle )

Tak z podzialem na dzialy jest dokladnie jak na forum mtbr.com - mi tam by pasowalo

Ale niech racje ma wiekszosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu sie przejął i przesadził :033: :030: Sam dział 'kluby' by wystarczył, bo tak się straszny syf zrobi znów. W każdym klubie pytania o części, a to samo jest w " Sprzęt, rowery, doświadczenia..." Klubowe tematy mają specyficzny charakter bałaganu :P i moze niech tak zostanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...